İSKENDERİYE, Va., 26 Ocak 2023 /PRNewswire/ — Sertifikalı siber güvenlik uzmanlarından oluşan dünyanın en büyük kar amacı gütmeyen kuruluşu olan (ISC)²’nin hayır kurumu Siber Güvenlik ve Eğitim Merkezi, şimdi başvuruları kabul etmek 2023 bursları için. Burslar, nitelikli bilgi güvenliği öğrencilerine önlisans, lisans ve yüksek lisans derecelerini takip ederken mali destek sağlar. başvuru dönemi başladı 17 Ocak ile (ISC)² ortaklar ve lisans, mezun olmakve kadın bursları ve KnowBe4’ün kadın bursu tüm uygulamalar için açılış.

Burslar, dünyanın dört bir yanından farklı geçmişlere sahip gelecek vadeden siber güvenlik profesyonellerine mali yardım sağlamak için oluşturuldu. Adaylar, 2023 sonbaharında siber güvenlik, bilgi güvencesi veya benzeri bir alana odaklanan bir derece takip ediyor veya takip etmeyi planlıyor ve 4.0 ölçeğinde en az 3.3 not ortalamasına sahip olmalıdır. Siber Güvenlik ve Eğitim Merkezi, başvuranları akademik mükemmellik, sektöre olan tutku ve finansal ihtiyaç temelinde değerlendirir.

“2011’de burs programımızın başlatılmasından bu yana, Siber Güvenlik ve Eğitim Merkezi, siber güvenlik kariyeri yolunda ilerleyen 700’den fazla öğrenciye mali yardım sağladı” dedi. Holly Schneider Brown, Merkez Kıdemli Direktörü. “Siber güvenlik alanına ek yollar sağlayarak finansal engelleri kaldırmayı ve daha fazla çeşitliliği teşvik etmeyi amaçlıyoruz.”

Mali ödüle ek olarak, Siber Güvenlik ve Eğitim Merkezi’nin burs programı, alıcılara siber güvenlik profesyonellerinden ve geçmişte burs alan kişilerden bir şeyler öğrenme ve staj ve kariyer fırsatları hakkında daha fazla bilgi alma fırsatları sunar. Burslarının bir parçası olarak, alıcılar Siber güvenlik sertifikalı (ISC)² aracılığıyla ücretsiz sertifikasyon sınavı Siber güvenlik programında Bir Milyon Sertifikalı.

Burs başvurusu için son tarih 28 Şubat 2023. Bir başvuruyu tamamlamak ve burs fırsatları hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen şu adresi ziyaret edin: https://www.iamcybersafe.org/Scholarships/.

Siber Güvenlik ve Eğitim Merkezi Hakkında

Siber Güvenlik ve Eğitim Merkezi, eski adıyla (ISC)² Vakfı, (ISC)² tarafından 2011 yılında genel halka ulaşmak ve öğrencileri, ebeveynleri, öğretmenleri ve toplum üyelerini güçlendirmek amacıyla kurulmuş kar amacı gütmeyen bir yardım kuruluşudur. siber güvenlik eğitimi ve bilinçlendirme programları ile çevrimiçi yaşamlarını güvence altına almak için tüm yaş grupları ve demografi. Merkez, siber mesleğe maruz kalma ve bu mesleğe erişim konusundaki engelleri ortadan kaldırır ve yetersiz hizmet alan bireylere, gruplara ve kuruluşlara (ISC)²’nin mesleğe olan bağlılığından yararlanma fırsatları sağlar.

Ziyaret etmek www.iamcybersafe.org.

Hakkında (ISC)²

(ISC)², güvenli ve emniyetli bir siber dünyaya ilham vermeye odaklanmış, kar amacı gütmeyen uluslararası bir üyelik derneğidir. En çok beğenilen Sertifikalı Bilgi Sistemleri Güvenlik Uzmanı (CISSP®) sertifikasıyla tanınan (ISC)², güvenliğe yönelik bütüncül, pragmatik bir yaklaşımın parçası olan bir kimlik bilgileri portföyü sunar. Yaklaşık 280.000 kişilik aday, ortak ve üye derneğimiz, fark yaratan ve sektörün ilerlemesine yardımcı olan sertifikalı siber, bilgi, yazılım ve altyapı güvenliği uzmanlarından oluşmaktadır. Vizyonumuz, hayır vakfımız aracılığıyla halkı eğitme ve onlara ulaşma taahhüdümüzle desteklenmektedir – Siber Güvenlik ve Eğitim Merkezi™. (ISC)² hakkında daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: www.isc2.orgbizi takip edin twitterveya şu adresten bizimle bağlantı kurun: Facebook ve LinkedIn.

siber-1