Pokemon Go Tour: Hoenn, Şubat ayının sonunda küresel olarak yayına giriyor, ancak Niantic, Go Tour başlamadan bir gün önce sona eren kısa bir önizleme etkinliği olan Primal Rumblings’i duyurdu.

Pokemon Go Primal Rumblings etkinliği 22 Şubat yerel saatle 10:00’da başlayacak ve 24 Şubat yerel saatle 10:00’a kadar devam edecek. Pokemon Ruby ve Sapphire’in Hoenn bölgesinden birden fazla Pokemon vahşi doğada ortaya çıkarken, efsanevi Pokemon Rayquaza, Mega Latias ve Mega Latios sırasıyla beş yıldızlı ve Mega baskınlara geri dönecek. Rayquaza’yı yenenler, koleksiyonlarına eklemek için parlak bir değişkenle karşılaşma şansına sahip olurlar.

Mega Latias, Rayquaza ve Mega Latios

Primal Rumblings ayrıca, etkinlik sırasında vahşi doğada bulunan Pokemon’un yer aldığı özel bir Koleksiyon Mücadelesi sunacak ve bunu tamamlayanlar, Pokemon Go Turu için tam zamanında Ultra Toplar ve bir Roket Radarı alacak. Ayrıca oyuncular, etkinlik boyunca geliştirdikleri her Pokemon için iki kat daha fazla deneyim puanı alacaklar.

Pokemon Go Tour: Hoenn, 25-26 Şubat tarihlerinde her gün yerel saatle 10:00 ile 18:00 arasında küresel olarak oyun içinde başlayacak. Bu yılki Go Turu, Nintendo 3DS’de Pokemon Omega Ruby ve Alpha Sapphire’da ortaya çıkan, Kyogre ve Groudon için benzersiz dönüşüm olan Primal Reversion’a odaklanıyor.

Pokemon Go, iOS ve Android cihazlarda ücretsiz olarak indirilebilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1