Her ne kadar OnePlus hızla yaklaşan programı için başlangıçta beklenenden daha fazla sayıda cihaz “Cloud 11” lansman etkinliğinde, şirketin çok yakın gelecekte herhangi bir ultra uygun fiyatlı Android telefonunu tamamlaması pek olası değil.

Ancak, kısıtlı bir bütçeyle markanın sıkı bir hayranıysanız, şu anda aşağıdakiler arasında seçim yapabilirsiniz: Nord N20 5G ve Nord N200 5G, her zamankinden daha düşük fiyatlarla… tek bir temel gereksinimle.
Biraz daha pahalı, daha küçük ve üst düzey kardeşi gibi, 5G özellikli Nord N200, Best Buy’da benzeri görülmemiş bir indirimle, zorunlu bir ön operatör aktivasyonu ile satışta. Bu, şu ya da bu nedenle bu kararı hemen vermek istemeyebilecek alıcılar için kesinlikle rahatsız edici olabilir, ancak belirli bir operatöre bağlıysanız, muhtemelen bir ödeme yapma şansını geri çevirmeniz zor olacaktır. bu şey için tek Benjamin.
Normalde fiyatı 239,99$ olan kilidi açılmış OnePlus Nord N200 5G, 90Hz yenileme hızı özelliklerine ve 2400 x 1080 piksel çözünürlüğe sahip, şaşırtıcı derecede pürüzsüz (liste fiyatı için bile) 6,49 inç IPS LCD ekrana sahip, yalnızca 50 dolarlık taşıyıcısız etkinleştirme ile işaretlendi.

Spesifikasyonların geri kalanı anlaşılır bir şekilde etkileyici değil… 18W’a kadar hızlarda şarj edebilen 5.000mAh pil hariç. Bu, tipik olarak yaklaşık 99,99 ABD doları almayı beklediğiniz bir şey değildir ve aynı şey, ahizenin 5G bağlantısı için de geçerlidir.

Bu çok yönlü olanlardan biri mi? bugün piyasadaki en iyi bütçeli telefonlar? Muhtemelen hayır, ancak Snapdragon 480 işlemci, 13 + 2 + 2MP üçlü arkaya bakan kamera sistemi, tek 16MP selfie atıcı ve 4GB RAM sayısıyla eşleştirilmiş 64GB dahili depolama alanını değer denklemine eklediğinizde bile, bulacaksınız ki Nord N200 5G, tüm zamanların en düşük fiyatıyla temelde rakipsiz.telefon-1