Yeni bir Ejderha Gibi: Ishin! Fragman bugün çevrimiçi olarak paylaşıldı ve SEGA tarafından yayınlanan ve önümüzdeki ay PC ve konsollarda piyasaya sürülecek olan serideki bir sonraki girişin daha fazlasını gösteriyor.

Aşağıdan izlenebilecek yeni fragman tamamen Sakamoto Ryoma’nın intikam yolculuğuna odaklanıyor. Oyunun başında, oyunun ana karakteri akıl hocasını öldürmekle suçlanıyor ve onun intikam ve adalet arayışı Japonya tarihinin akışını sonsuza dek değiştirecek.

Akıl hocası Like A Dragon: Ishin’i öldürenleri aramazken! ana karakter, çeşitli mini oyunları tamamlamayı, evcil hayvanlara bakmayı vb. içeren biraz çiftlik hayatı dahil olmak üzere birçok farklı etkinliğe katılabilecek.

Bir Ejderha Gibi: Ishin! 21 Şubat’ta PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S ve Xbox One’da piyasaya sürülecek ve oyunun bir zamanlar yerelleştirme zorlukları nedeniyle SEGA tarafından imkansız kabul edilen Kuzey Amerika ve Avrupa’daki ilk çıkışını işaret edecek.

1860’lar Kyo, yaygın bir eşitsizlikle boğuşuyor ve bir samuray, adalet arayışıyla tarihin akışını değiştirecek. Sakamoto Ryoma’nın kılıcını alın ve babanızın katilini bulmak, kendinizi bir komplodan arındırmak ve onurunuzu geri kazanmak için Kyoto’ya gidin. Bunu yaparak samuray dönemini sona erdirecek ve Japonya’nın geleceğini sonsuza dek değiştireceksiniz. Bıçağınızı çekin, tabancanızı doldurun ve yalnızca Yakuza: Like a Dragon’un yaratıcılarının üretebileceği bu hararetli tarihi macerada devrime katılın.

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

twittergenel-17