Epic Games tarafından yepyeni bir Fortnite Dragon Ball işbirliği duyuruldu ve anime ve battle royale oyunu geçişinin geri dönüşü için bir çıkış tarihi de açıklandı. Bu, geçen yılın sonlarından itibaren inanılmaz derecede başarılı bir Fortnite Dragon Ball işbirliğini takip ediyor.

Yeni Fortnite Dragon Ball Super geçişi 31 Ocak’ta geliyorve görünüşe göre Epic Games, işbirliği hakkında oldukça belirsiz bir tweet dışında başka bir şey açıklamadı, ancak Fortnite görünümleri ve benzerlerini kesinlikle beklerdim.

Son Fortnite Dragon Ball etkinliğinde görünümler, bir macera adası, zorluklar, silahlar ve daha fazla kozmetik vardı, bu nedenle bu etkinliğin başarısının burada bir şekilde tekrarlanması mantıklı – Fortnite V-papellerinizi o zaman hazırlayın.

Kartal gözlü hayranlar, gemide Dragon Ball Super dünyasındaki Kırmızı Kurdele ordusunu ve en yeni Dragon Ball Super: Super Hero filmini temsil eden küçük kırmızı sembolleri gördüler. Bu, birçok kişinin Gohan, Piccolo, Cheelai ve belki Hamma 1 & 2 gibilerinin etkinlikte ve hatta muhtemelen görünümler olarak görünebileceği konusunda spekülasyon yapmasına yol açtı. Ancak bu, Fortnite Dragon Ball Super işbirliği için onaylanmadı.

Gohan, Piccolo ve Cell hakkında doğrulanmamış bir görüntü dolaşıyor. Super Hero ile olan bağlantının en azından Gohan ve Piccolo’da birçok bankacılığı var, bu yüzden bu karakterlerin ortaya çıkacağından eminim, belki de son etkinliğin kozmetikleri de ön plana çıkıyor.

Tüm bunlar, Fortnite Bölüm 4 Sezon 2’nin çıkış tarihinden önce geliyor, çünkü şu anda hala Bölüm 4 Sezon 1’in derinliklerindeyiz.

Yeni Fortnite Dragon Ball işbirliğiyle çok oyunculu oyuna başlarken biraz yardıma ihtiyacınız olursa, Fortnite Augments’a bir göz atmanın yanı sıra Fortnite 4. Bölüm 1. Sezon haritasının bir dökümüne sahibiz.

oyun-2