Call of Duty: Warzone 2, Sezon 2 için yepyeni bir harita almaya hazırlanıyor ve Activision, yaklaşmakta olan Resurgence haritası için ilk teaser klibini yayınladı.

Resmi Call of Duty Twitter hesabından bir tweet, “Savaştan önce bir zen anının tadını çıkarın” diyor. Videoda, Deniz Aslanı anlamına gelen Japonca bir metinle kumda yuvarlanan bir bilye gösteriliyor. A ikinci tweet Call of Duty’den yeni konumu Ashika Adası olarak adlandırıyor ve oyuncular 31 Ocak’ta bir harita açıklaması bekleyebilirler.

Warzone 2’nin devasa Al Mazrah haritasına ek olarak Ashika Island, battle royale’in yeniden doğma modları için daha küçük bir harita görevi görecek ve bu muhtemelen Rebirth Island ve Fortune’s Keep’in eski Resurgence haritalarıyla karşılaştırılabilir bir boyutta olacak.

Teaser’a dahil edilen Japonca metin, 2. Sezonun Japonca bir temaya sahip olacağına dair önceki söylentileri ve sızıntıları da destekliyor. Activision, DMZ modunun yeni bir başlangıç ​​için silindiğini, Al Mazrah’ın geleneksel 1’e 1 Gulag’a sahip olacağını ve hem Modern Warfare 2 hem de Warzone 2’de birçok yaşam kalitesi iyileştirmesi yapılacağını doğruladı.

Ek olarak, Sezon 2’den önce birkaç çökme ve hata düzeltmesi ele alındı. 30 Ocak güncellemesi birkaç kararlılık sorununu düzeltti ve 20 Ocak’taki yama notları, oyun içi sohbeti ve savaş geçişini rahatsız eden hatalar için düzeltmeler içeriyordu.

Call Of Duty’nin Tüm Zamanların En Güçlü Silahları, Sıralamalı

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.

oyun-1