En son Call of Duty yaması, askeri FPS oyunu için bazı hoş geldiniz düzeltmeleriyle birlikte şimdi çıktı. Geliştirici Infinity Ward, bu güncellemenin hataları ve çökmeleri düzeltmeyi ve genel kararlılığı iyileştirmeyi amaçladığını söylüyor. Güncelleme ayrıca Modern Warfare 2 ve yeni DMZ modundaki bazı sorunlu menülerde gezinmek için düzeltmeler içeriyor.

Infinity Ward, bu güncellemeyle ele aldığı tüm çökmeleri ayrıntılı olarak açıklamıyor. yama notlarıoyuncular Call of Duty’nin tek menü sistemindeki bildirimleri reddettiğinde meydana gelebilecek bir durum dışında.

Bu menü sistemi kendi başına bazı işler yaptı: stüdyo, oyuncuların sosyal menüde başka bir kullanıcının ayrıntılarına bakıp sonra geri adım atarken yaşadıkları ve oyuncuların arkadaşlar/son sekmede gezinmesini engelleyen bir sorunu ele aldığını söylüyor. o menünün en üst satırına kaydırıldıktan sonra. Güncelleme ayrıca, görev tamamlama animasyonları sırasında doğru şekilde görüntülenemeyen arama kartı ön izlemeleri ve işlem sonrası raporlarındaki metin çakışması sorununu da düzeltir.

Warzone 2, bu sefer yalnızca bir moda özel güncelleme aldı: Raven Software, keşif uçağıyla ilgili, oyuncuların “su üzerinde kapalı bir alanda bir keşif uçağı konuşlandırırken” takılıp kalmasına neden olan bir sorunu düzeltti.

DMZ’nin menüleri özel bir ilgi gördü: yanlış ödül görüntüleme hatası düzeltildi, stüdyo, sigortalı silahlarınızı donatmak ve göz atmak için menü sistemini sıkılaştırdı ve artık bir fırlatıcıyı donatırken kamuflajları değiştirmek için Gunsmith’e erişebilirsiniz. Sigortalı bir silah yuvasına kaydettim.

Ancak hangi silahları sigortalamalısınız? Al Mazrah’ta görevleri bitirirken aramanız gerekenleri görmek için en iyi MW2 Vaznev-9K teçhizatımıza ve en iyi MW2 RAAL MG teçhizatımıza göz atın.oyun-2