SEGA ve RGG Studios, yaklaşan Like a Dragon: Ishin için yepyeni bir hikaye fragmanı yayınladı! yeniden yap. Aksiyon-macera başlığı, Yakuza oyunlarının bir yan ürünüdür ve benzer bir oynanışı takip eder. Hikaye fragmanı, oyunun hikayesini 2014’ün orijinal oyunundan bazı nostaljik bölümlerle açıklıyor.

Bir Ejderha Gibi: Ishin! ‘Blade of Vengeance’ Fragmanı

Like a Dragon: Ishin için hikaye fragmanı! oyunun konusunu açıklıyor. Açıklamaya göre:

Sakamoto Ryoma’yı tehlikeli bir yol beklemektedir. Akıl hocasını öldürmekle suçlanan ve dostu düşmandan ayırt edemeyen bu ciddi samurayın adalet için verdiği mücadele, Japonya tarihinin akışına meydan okuyor.

Fragmanın tamamını buradan izleyebilirsiniz:

Bir Ejderha Gibi: Ishin! ‘Blade of Vengeance’ Fragmanı

Ana karakter Sakamoto Ryoma, akıl hocası ve baba figürü Yoshida Toyo’nun ölümüyle suçlanırken mücadele etmek zorunda kalacak. Tosa’nın geleceği size bağlıyken, akıl hocanızı kimin öldürdüğünü bulmaya çalışan Ryoma olarak bir yolculuğa çıkıyorsunuz. Katil hakkında bildiğiniz tek şey, ölmüş akıl hocanızın intikamını almak için çıktığınız yolculukta onun kılıç dövüşü tarzıdır.

Like a Dragon: Ishin’den hamam dövüşü!

Fragman, hayranların en sevdiği hamam kavgası da dahil olmak üzere orijinal başlıktaki en ikonik sahnelerden bazılarına bir bakış sunuyor. Like a Dragon: Ishin! türün hayranlarını ne kadar iyi göründüğüne dair gerçek bir nostaljiyle vuruyor. Setinin tamamı 21 Şubat 2023’te çıkacağı için oyundan beklentiler oldukça yüksek.

Yeni fragman hakkında düşünceleriniz neler? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.oyun-5