Çoğu insan için Sevgililer Günü için pembe ve kırmızı kalpler anlamına gelen Şubat neredeyse. Ancak Şubat ayına bundan daha fazlası var – Şubat, Kara Tarih Ayı. Bu olayı anmak için Apple, Apple Watch için yepyeni bir Black Unity grubu çıkardı. 2021’de Black Unity bandı Sport Band tarzındayken, 2022’nin versiyonu Braided Solo Loop idi. Apple, 2023 için Sport Loop stilini tercih etti.

Yeni 2023 Black Unity Sport Loop kordonu elimize aldık ve ona daha yakından bir göz atalım.

Mozaiklerin yaratıcı gücünden ilham alındı

Christine Romero Chan / Dijital Trendler

Apple’a göre bu yılın özel Black Unity grubu, “Siyah toplulukların canlılığını ve birliğin gücünü simgeleyen yaratıcı mozaik sürecinden ilham alıyor.” Black Unity Spor Loop ile, siyah, yeşil ve kırmızı iç içe naylon iplikler aracılığıyla kordonda (ve kutunun içindeki havalı bir kartta) “Unity” yazılıyor.

Bantta sarı varmış gibi görünse de, aslında hiç sarı yoktur – kırmızı ve yeşil iplikler bir araya getirilerek sarı yanılsaması yapılır. Düz siyah naylon dokuma bölümleri, harf bloklarının geri kalanını oluşturan siyah/yeşil, kırmızı/yeşil ve siyah/kırmızı kombinasyonları ile harflerin oluşturulmasına yardımcı olur. Düz siyah bölümler de diğerlerinin biraz üzerinde yükselerek bantta bir tür üç boyutlu doku oluşturuyor.

Kordonun alt tarafı düz siyah, bir kenarda yeşil iplik ve diğer kenarda kırmızı. Kulplar mat siyah, bu kordon bir grafit veya siyah Apple Watch ile güzel bir şekilde eşleşiyor (ben benimkini Space ile kullanıyorum) Siyah Titanyum Apple Watch Serisi 5).

Aynı harika Sport Walk konforu

Sport Loop kullanmayalı uzun zaman oldu ama bu, Apple’ın sattığı en rahat Apple Watch kayışlarından biri. Bileğinize takmanın kolay olması ve halkanın tüm bilek boyutları için kolayca ayarlanabilmesi gerçekten hoşuma gidiyor. Artı, cırt cırtlı kapatma çok kolay ve neredeyse hiç rahatsızlık vermiyor.

Apple ayrıca Black Unity için üç saat yüzü sağlar – her yılın Black Unity bandına uygun bir saat yüzü. Bu yılki Unity Mosaic saat kadranı, önceki Black Unity grubu yayınlarından Unity Lights (2022) ve Unity’ye (2021) katılıyor. Bu saat yüzleri kordonlara uysa da, üzerlerinde gösterilecek herhangi bir komplikasyona sahip olamamaktan hoşlanmıyorum.

Genel olarak, Black Unity Spor Loop iyi görünüyor ve daha büyük bir amaç için desteğinizi göstermenizi sağlıyor. Ayrıca Spor Loop, gündelik giyim ve antrenmanlar için en rahat Apple Watch kayış stillerinden biridir, bu yüzden bu stili henüz denemediyseniz gidip bir tane edinin.
genel-19