Buna rağmen Apple’ın M1 MacBook Air dizüstü bilgisayarı iki yıldan biraz daha eski olmasına rağmen, özellikle mağazalar gibi mağazalarda bunu şiddetle tavsiye ediyoruz. Best Buy, fiyatını 799,99 dolara düşürdü (Apple’ın hala sattığı orijinal fiyatından 200 $ indirim). Muhtemelen bu paraya daha hızlı, daha kompakt ve daha iyi tasarlanmış bir makine bulamazsınız. Apple’ın M1 ve M2 silikonunun en alt basamağında ve en eskisinde olmasına rağmen, onu saymayın. İncelememizde, çoğu görevdeki hızlı performansından ve şaşırtıcı derecede uzun pil ömründen etkilendik. Bu, Kasım 2020’ydi, ancak şimdi hala etkileneceğinizi düşünüyoruz. İncelememizi okuyun.

Bu, bu anlaşmanın ilk kez ortaya çıkmasından çok uzak (doğrusu, sayımı kaybettim), ancak hafif, yarı uygun fiyatlı ve hızlı olması gereken bir MacBook pazarındaysanız, bu olabilir. tam size göre Uzman kullanıcıların 8 GB RAM ve 256 GB depolamadan daha fazlasına ihtiyaç duyması mümkündür, ancak bu yapılandırma, bir tarayıcıda çoklu görev gibi günlük işleri yapan çoğu kişi için yeterli olmalıdır.

Ancak, yenilenmiş TV’ler konusunda biraz endişeleniyorsanız, yalnız değilsiniz. Woot, bu birimleri 90 günlük bir sınırlı garantive Woot personeli diyor yenilemenin Amazon veya LG tarafından değil, üçüncü taraf bir şirket tarafından gerçekleştirildiği. Yine de, daha fazla güvence için, satın almak için Amazon’a gidebilirsiniz. Asurion koruma planı.

Dijital kopyalarında hala büyük bir indirim alabilirsiniz. Savaş Tanrısı RagnarÖk PlayStation 5 için şu şekilde CDKeys onu sadece 47,99 dolara satıyor. Oyunu Sony’nin PlayStation Store’undan almak için 69,99 $ ödemeniz gerekeceğini düşünürsek, bu harika bir fırsat. E-postanıza, PS5’iniz aracılığıyla etkinleştirmeniz gereken bir kod alacaksınız. 2018’i oynamadıysanız savaş tanrısı başlık, şaşırtıcı derecede iyi mitolojik hikayesini ele almak için önce buna bakın.

Meslektaşım Ash Parrish bu devam filmini çok sevdi ve ben de sevdim. Oynanış benzer olabilir, ancak RagnarÖk daha büyük manzaralar ve daha fazla koleksiyon sunar, eğer senin işin buysa.genel-2