Yararlı bir The Sims 4 PSA’yı her zaman memnuniyetle karşılıyoruz, çünkü Eylül 2014’te piyasaya sürülmesinden bu yana geçen yıllar boyunca pek çok Sims 4 genişletme paketi ve güncellemesi ile kullanmak isteyebileceğiniz bazı hoş özelliklerin izini kaybetmek kolay olabilir. PC’de en iyi hayat oyunlarından birini oynuyorsanız, muhtemelen Sim’lerinizin görünümünden giyim tarzlarına ve yaşadıkları evlere kadar her şeyi kişiselleştirmekten keyif alırsınız – ancak yerleşimi nedeniyle genellikle gözden kaçan harika bir seçenek vardır. .

The Sims 4’te telefon kılıfınızı değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz? Yapmadım ve lansmanından beri oyunu ara sıra oynuyorum. Oyunun özel alt dizininde bir PSA paylaşan Sims Reddit kullanıcısı GamblerJolly de diğer oyuncuların özellik hakkında bilgi sahibi olmasını sağlamadı. Oyuncuların kıyafetleri aracılığıyla Sim’lerinin kişiliklerini yakalamak için ne kadar özen ve çaba sarf ettiklerine rağmen, özel telefon kılıflarına sahip olmak, bu parlamaya yardımcı olmanın başka bir harika yoludur.

“Lansman gününden beri bu Allah’ın belası oyunu oynuyorum ve şimdi onların lanet olası telefon kılıflarını değiştirebileceğinizi öğrendim,” dedi GamblerJolly haykırıyor, “Sim’lerime yıllarca kişiselleştirilmiş telefonlara sahip olabilecekken gri telefonlar kullandırdım?” Onlar ve ben de yalnız değiliz; En çok beğenilen yanıtlardan biri, “Tabii ki ben de bu şekilde öğreniyorum” derken, başka bir kullanıcı gülüyor, “Biliyordum ve hala unutuyorum.”

Bazı oyuncular, uzun süredir hayranların lansman sırasında orada olmadığı için bu seçeneği kaçırmış olabileceğini belirtiyor. Bu özellik, 2016’da Get Together DLC’si sırasında eklendi, ancak sahip olduğunuz genişletme paketlerinden bağımsız olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca telefonunuzun arka planını değiştirme seçeneğiniz de vardır.

The Sims 4’te telefon kılıfınızı ve arka planınızı nasıl değiştirirsiniz?

The Sims 4’te telefonunuzu açtığınızda, üst köşede birkaç küçük düğme göreceksiniz. Bunlardan ilki telefonun sesini ayarlamanıza izin verirken, diğer ikisi kişiselleştirme içindir. Ortadaki düğme telefonunuzun arka planını değiştirirken en sağdaki düğme yeni bir telefon kılıfı seçmenizi sağlar.

Arka planın anında değiştiğini göreceksiniz, oysa telefon kılıfı değişmeden önce Sim’inizin telefonunu kaldırmasını beklemeniz gerekecek – yine de yararlı bir şekilde, yenisini göstermek için telefonlarını çıkaracaklar. sen değiştir Seçeneklerden birçoğu ek desen ve tasarımlarla birlikte gelir, bu yüzden hepsini denediğinizden emin olun!

Bu, The Sims 4’teki daha iyi gizlenmiş tek özelleştirme seçeneğinden çok uzak, ancak bazıları belirli paketler veya başka DLC gerektiriyor. Seasons’a eklenen şemsiyelik, yağmurdan (ya da vampirseniz güneşten) korunmak için çeşitli tasarımlar arasından seçim yapmanızı sağlar. Sonuçta, her küçük ayrıntıyı beğeninize göre ince ayar yapabilmek her zaman güzeldir – umarım şu anda Project Rene olarak geliştirilmekte olan The Sims 5 nihayet geldiğinde bu türden daha fazla araç bekleyebiliriz.

Daha da fazla özelleştirme seçeneği arıyorsanız, en iyi Sims 4 CC paketleri yaratıcı yeni eklemelerle doludur. En iyi Sims 4 modlarından bazılarını araştırarak daha da ileri gidebilirsiniz ve hatta en iyi Sims 4 seks modlarından bazılarını seçerseniz Sim’lerinizin kişisel hayatlarının bazı daha vahşi yönlerini özelleştirebilirsiniz. Artık The Sims 4’ü ücretsiz oynayabileceğinize göre, denememek ve yaygaranın ne olduğunu görmemek için hiçbir neden yok!oyun-2