Bir vakum robotu arıyorsanız, Amazon’da şu anda gerçekten heyecan verici bir teklif var. Ecovacs Deebot X1e şu anda 849 Euro’ya satılıyor ve bu nedenle elektrikli süpürgenin gerçek fiyatının 450 Euro altında. Ayrıca, normalde 80 Euro ödediğiniz ücretsiz temizlik aksesuarları içeren bir paket var. Sizin için anlaşma kontrolümüz var!

Akıllı eviniz söz konusu olduğunda, elektrikli süpürge robotu kesinlikle lüks araçlardan biridir. Üst düzey modeller genellikle 1.000 Euro’ya mal olur. Deebot X1e ile Ecovacs, popüler X1 serisinin hafif versiyonunu artık önemli ölçüde azalttı ve elektrikli süpürgeyi Amazon’dan 849 Euro’ya alabilirsiniz.

Ecovacs Deebot X1e Omni, üst düzey serilerin başarı öyküsünü sürdürmeli, ancak maliyeti önemli ölçüde daha düşük olmalıdır. Kurulumu oldukça kolay ve hızlı bir şekilde yapılıyor ve ağabeyin mükemmel emiş gücü burada da görülüyor. Cihazın su deposu bulunmamakla birlikte 5.000 Pa emiş gücü ve 400 ml toz haznesi bulunabilmektedir. Halılar ve sert zeminler aynı anda temizlenemese de silme performansı da çok kapsamlıdır. Light-X1 hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, yapılacak en iyi şey meslektaşım Stefan’ın Ecovacs Deebot X1e Omni testine bir göz atmak!

Amazon’un Ecovacs teklifi buna değer mi?

Tabii ki odada 450 Euro tasarruf var. Bu, üst düzey elektrikli süpürgenin tavsiye edilen perakende satış fiyatını ifade eder. Ayrıca bir filtre, iki yan fırça ve otomatik boşaltmalı bir toz haznesi içeren 80 Euro değerinde bir temizlik paketi de var. Üstte ayrıca iki silme pedi ve üç toz torbası vardır. Böylece hemen emmeye başlayabilirsiniz.

Ecovac'ın X1e Omni'si

Manyetik olarak tutulan iki paspas pedini çıkarırsanız, Ecovacs Deebot X1e Omni otomatik olarak emme moduna geçer. / © NextPit

Halılarınız korumalı olsa bile, elektrikli süpürge aynı anda onları süpüremez ve sert zemini silemezse, bu fiyat aralığında oldukça sıra dışıdır. Uygulama, Deebot X1 Omni’de olduğu gibi biraz çentikli görünüyor. Bununla birlikte, elektrikli süpürgenin çok iyi bir performans sunduğu, kendi emme istasyonuyla birlikte geldiği, 3D haritalamaya sahip olduğu ve bunun dışında böyle bir fiyat aralığının tüm beklentilerini karşıladığı görülüyor.

Eşleştirme: Sizin için doğru vakum robotunu bu şekilde bulabilirsiniz

Anlaşma hakkında ne düşünüyorsun? Ecovacs Deebot X1e Omni sizin için ilginç mi yoksa doğrudan daha büyük X1 Omni’ye mi geçmeyi tercih ediyorsunuz? Yorumlarda bize bildirin!genel-27