Nexon tarafından kısa bir süre önce PC ve mobil cihazlarda piyasaya sürülen yepyeni atari yarış oyunu KartRider: Drift, çeşitli uzunluklarda ve karmaşıklıkta birçok pist içeriyor. Ancak, belirli zorlukları tamamlayarak kilidini açmanız gerektiğinden, hepsi başlangıçta mevcut değildir. B2, B1 ve L3 olarak adlandırılan üç lisans kazanmanız istenecektir.

Becerileriniz, sizden drift yapmanızı, öğeleri mümkün olan en iyi şekilde kullanmanızı, yetenekli AI sürücülerine karşı yarışları kazanmanızı ve çok daha fazlasını isteyen çeşitli denemelerle test edilecek. Gerçekten zorlular, ancak başarılı olursanız, oyundaki mevcut tüm parkurların kilidini kademeli olarak açacaksınız.

KartRider: Drift’te kaç parkur var?

KartRider: Drift şu anda 30 farklı parkur içeriyor. Oyundaki yolculuğunuzun başlangıcından itibaren bunlardan yalnızca yedisi mevcuttur, diğerleri ise yalnızca lisansları kazanarak açılabilir. Atari yarış oyunlarında zaten biraz deneyiminiz varsa, ilk parkurları oldukça basit bulacaksınız ve Öğe ve Hız modlarında çoğu yarışı kazanmakta zorluk çekmemelisiniz.

Ancak, daha yüksek bir zorluk seviyesi arıyorsanız, yakında daha zorlu pistlerde yarışmak isteyeceksiniz. Hepsinin kilidini açtıktan sonra, mevcut oyun modlarında belirli devrelerde oynamak veya hepsini etkinleştirmek isteyip istemediğinize her zaman karar verebilirsiniz.

B2 parçalarının kilidi nasıl açılır

KartRider: Drift’te şu anda zorluk derecesi artan sekiz B2 parkuru mevcuttur. Bunların kilidini açmak için Lisans modunda B2 lisansını kazanmanız gerekir. On bir zorluk var ve bu ehliyeti almak için her biri en az bir yıldız almalısınız. Aksi takdirde, yeni parçalara erişemezsiniz.

Mevcut zorluklar, Splash saldırısı ile becerilerinizi test etmeyi, hedeflere nişan almayı ve onları vurmayı öğrenmeyi, sürüklenme tekniğinde ustalaşmayı ve çok daha fazlasını içerir. Gran Turismo 7 lisans yarışmaları kadar zorlu değiller ama yine de oldukça eğlenceliler.

B1 parçalarının kilidi nasıl açılır

B2 devrelerinden daha zor olan yedi B1 pisti şu anda oyunda mevcuttur. Sıkı ve sürekli dönüşlerle drift becerilerinizi test edecekler. Kilidini açmak için Lisans menüsünden B1 lisansını almalısınız.

Bunun için meydan okumalar, B2 lisansı ile hâlihazırda tamamlamış olduğunuz denemelerden daha zahmetlidir. Mıknatıs öğesini kullanmayı, süre dolmadan önce mümkün olduğu kadar çok mankeni geçmeyi, sürüklenme becerilerinizi geliştirmeyi ve daha fazlasını içerirler. Toplamda, bu oyun modu için 14 meydan okuma mevcuttur.

L3 parçalarının kilidi nasıl açılır

KartRider: Drift’te şu anda sekiz L3 parçası mevcuttur. Hepsi oldukça zorlu ve sürüş becerilerinizi gerçekten test edecek. Oyun mekaniğine çok hakim olmanız gerekiyor; aksi takdirde, kendinizi kısa sürede yoldan çıkar veya dilediğinizden daha fazla DNF toplarsınız. Bu devrelerde uzun düzlükler yoktur, bu nedenle büyük ölçüde drift tekniğine güveneceksiniz.

Bu parkurların kilidini açmak için L3 lisansı gereklidir, bu nedenle bu oyun modundaki tüm zorlukları tamamlamanız gerekir. Zıplama alıştırmaları yapabilecek, hareket eden engellerden kaçınabilecek, drift becerilerinizi geliştirebilecek ve daha fazlasını yapabileceksiniz.

Her ehliyet için son meydan okuma olarak sunulan IA karakterine karşı son düello, araba kullanmakta oldukça iyi olduğu için size zor zamanlar yaşatabilir. Ancak, sürüklenme tekniğinde mükemmel bir şekilde ustalaştıysanız, onu yenebilmelisiniz. Yakında daha fazla KartRider: Drift kılavuzları için bizi izlemeye devam edin!

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

twittergenel-17