hatırla Apple Watch Serisi 7? Tabii ki. Ne de olsa, tasarımının yeni için tam olarak kökten değiştirilmediğinden ve (ince bir şekilde) iyileştirildiğinden bahsetmiyorum bile, hala bir buçuk yıldan daha eski olan çok iyi incelenmiş bir giyilebilir cihazdan bahsediyoruz. Apple Watch Serisi 8.

Halefinin Eylül 2022’deki duyurusunun hemen ardından şaşırtıcı olmayan bir şekilde durdurulan, kesinlikle özelliklerle dolu, son derece güçlü ve iyi ya da kötü, tanıdık görünümlü akıllı saat, Amazon, Best Buy, Target ve Walmart gibi büyük ABD perakendecilerinde kaldı. .

Bunlar, muhtemelen talebi sağlıklı tutarken envanteri yavaş ama istikrarlı bir şekilde tüketen Series 8 ile herhangi bir çakışmayı önlemek için Series 7 fiyatlarını düşürmek zorunda kaldılar. Bu nedenle, Walmart’ın en son anlaşmalarının uzun sürmesi pek olası değil ve yerleşik hücresel bağlantıya sahip iki 45 mm modeli, şüphesiz sınırlı sayıda 529 $ liste fiyatından sadece 329 $ ‘a düşürdü.
Acele ederseniz, jumbo boyların yeşil ve gece yarısı alüminyum aromaları arasında seçim yapabilirsiniz. Apple Watch Series 7, sırasıyla “clover” ve gece yarısı spor kayışlarıyla rekordaki en yüksek indirimlerden birinde eşleştirildi.
Ne yazık ki, dün aynı cihazı aynı boyutta ve bağlantı seçeneğinde yeşil bir kasa ve uyumlu yonca kayışla 279 $’a önermek için daha sınırlı bir şansı kaçırdık. Tabii ki, bu kesinlikle akıllara durgunluk veren anlaşma her an geri dönebilir… veya bu 329 $’lık liste tamamen kaybolabilir, bu nedenle, demir hala inkar edilemez derecede sıcakken beklemek veya vurmak istiyorsanız, yüzde 100 kararınız.
Hâlâ genel olarak tartışmasız olan şey için 200 dolarlık bir indirim Paranın satın alabileceği en iyi akıllı saatler, özellikle Walmart gibi bir perakendeciden ve hiçbir koşul eklenmeden, hapşırılacak bir şey değildir.
Apple Watch Series 8, değer denklemine fazla bir şey katmasa da, doğal olarak bağımsız 4G LTE desteğiyle olduğundan çok daha pahalıdır. Temelde yalnızca bir vücut sıcaklığı sensöründen (bu da en azından şimdilik inanılmaz derecede yardımcı değil) ve çarpışma algılama işlevinden bahsediyoruz. Geri kalan her şey temelde aynıdır, bu da Apple Watch Series 7 mutlaka satın alınmalı… bir kez daha.telefon-1