Valve, ücretsiz oyun demoları, canlı yayınlar ve bazı bağımsız geliştiricilerle sohbet etme fırsatıyla platforma gelenleri kutlamayı amaçladığından, Steam Next Fest’in en yeni yinelemesi ufukta görünüyor. Bir haftalık demolar ve geliştirici içeriği, zihinsel takviminizde halihazırda bulunan tüm AAA sürümlerinin yanı sıra, 2023 için radarınıza pek çok yeni oyun koyacağından emin olabilirsiniz.

İyi bir ücretsiz oyun demosunun modası hiçbir zaman geçmez ve Steam’de beğendiğiniz bir oyunu görmek, mağaza sayfasını ziyaret etmek ve oyunu gerçekten orada ve o anda deneyebileceğinizi öğrenmek her zaman güzeldir. İşte bu nedenle, Valve’ın Steam Next Fest’i sizin ve bağımsız geliştiricilerin oyunlarını yayınlanmadan önce paylaşmalarına izin verdiği için çok değerli.

Bu Steam Next Fest, 6-13 Şubat tarihlerinde 10:00 PST / 13:00 EST / 18:00 GMT / 19:00 CET (7 Şubat 05:00 AEDT) ile başlayacak şekilde ayarlanmıştır.Valve “yüzlerce oyun demosu” vaat ediyor.

Ayrıca “yaklaşan oyunların çok günlük bir kutlamasını” da bekleyebilirsiniz. Yüzlerce oyun demosunu keşfedin ve oynayın, geliştiricilerin canlı yayınlarını izleyin ve yakında Steam’de çıkacak olan devam eden oyunları hakkında ekiplerle sohbet edin.”

Valve, çok sayıda farklı oyunu öne çıkarmak için her yıl birkaç hafta süren Steam Next Fest kutlamaları düzenleme eğilimindedir, bu nedenle kesinlikle herkes için bir şeyler vardır.

Şahsen, Rushaway ve Spiritfall’ın görünüşünü gerçekten seviyorum. Rushaway, bir kulenin dört yanında koştuğunuz, çeşitli yolları keşfedip hedefe giden yolu bulmaya çalıştığınız (Klonoa ile Neon White’ı karıştırdığınızı düşünün) bir 2.5D platform oyunudur. Spiritfall, platform savaş dövüşü ve gerçekten muhteşem elle çizilmiş görünümlü bir sanat tarzı ile roguelike bir aksiyon oyunudur ve demo aslında yeni başlatıldı Steam Next Fest’ten önce!

Yani festival zaten büyüsünü yapıyor, gördüğüm ilgimi çeken bir oyun olarak şimdi oynayabileceğim bir demo koydu. Ücretsiz oyun demoları her yerde olduğundan ve en azından birinin ilginizi çekeceğinden emin olmanızın nedeni kesinlikle Steam Next Fest’i takip etmenizdir.

Daha fazla bilgi edinebilir ve Steam Next Fest için bir hatırlatıcı ayarlayabilirsiniz. etkinliğin sayfası.

Bu arada, şu anda oynayabileceğiniz en iyi bağımsız oyunların bir listesini bir araya getirdik çünkü eminim ki Valve’ın sunduğu oyunlardan birkaçı sonunda popüler klasikler haline gelecek. Alternatif olarak, ucuza bir oyun istiyorsanız, temel oluşturma oyunlarında Steam satışı hala devam etmektedir.oyun-2