Bugün erken saatlerde, popüler üçüncü taraf anahtar satan web sitesi CD-Keys tarafından merakla beklenen uzay RPG’si Starfield’ın 23 Mart 2023’te çıkacağına dair bir söylenti yayıldı. Oyunun gerçekten çok daha iyi durumda olduğunu öğrenme fırsatı ve bir çıkış tarihi hâlâ bizim için belirsiz olsa da, güvenilir bir sektör içinden yeni bir bilgi parçası paylaşıldı.

Starfield Bitiş Çizgisine Yaklaşıyor

Son raporunda, Jez Corden popüler web sitesi CDKeys’te spekülatif bir çıkış tarihini paylaşan kişiler tarafından başlatılan yukarıda bahsedilen söylentiyi çürütüyor. Jez, raporuna ek olarak, kaynaklarına göre oyunun artık baştan sona oynanabilir olduğunu, bunun da 2023 çıkış tarihinin gerçekten de gerçek anlaşma olabileceği anlamına geldiğini, ancak Microsoft’tan henüz resmi bir çıkış tarihi yayınlanmadığını belirtiyor. hala herkesin aklında kalan soru.

Starfield için Diyalog Sistemi

Starfield, 2018’de piyasaya sürüldüğünden beri hayranların beklediği birkaç oyundan biri. Jez Corden’ın son raporuna göre, yaklaşan özel Starfield şovunda oyun için bir çıkış tarihi almamız gerekiyor. ifşa için resmi tarih.oyun-5