Galaxy S23 serisi ile ilgili sızıntıların sayısı düşünüldüğünde, Samsung’ta birileri zor günler geçiriyor. Bugünün erken saatlerinde, telefonların ABD’de geçen yılla aynı ve Almanya’da biraz daha yüksek fiyatlara nasıl sahip olacağından bahsettik ve şimdi, yaklaşmakta olan akıllı telefonlarla ilgili bazı temel özellikleri doğrulayan başka bir sızıntımız var.

İki sızıntımız var ve ikisi de Roland Quandt. İlk sızıntıda Quandt, Snapdragon 8 Gen 2’nin bir resmini paylaşmıştı ancak bu resim, yaklaşmakta olan Galaxy S23’ün işlemcinin telefona özel bir versiyonunu kullanacağını doğruluyor.

Galaxy S23 serisi, yaklaşan Samsung amiral gemilerine özel bir yonga seti olan Galaxy için Snapdragon 8 Gen 2 kullanacak

Aşağıdaki görsele göz atabilirsiniz:

Bu, Samsung’un gerçekten de yaklaşan Galaxy S23 için belirli bir Snapdragon 8 Gen 2 sürümünü kullandığına dair önceki birçok söylentiyi doğruluyor. Ancak performansı nasıl etkileyeceğinden hala emin değiliz, bu yüzden bekleyip görmemiz gerekecek.

Quandt’tan gelen ikinci sızıntı, piyasaya sürülecek olan üç Galaxy S23 cihazının tümünü teknik özellikleriyle karşılaştıran bir tablo gösteriyor. Buna aşağıdan göz atabilirsiniz:

Buradaki en garip kısım, Galaxy S23 Ultra’nın önceki modeldeki 40 megapiksel yerine artık 12 megapiksel ön kameraya sahip olması. İnsanların hoşuna gitmeyebilecek başka bir şey de, tüm ekranların 1.750 nite sahip olması, bu da Ultra varyantından bir puan daha uzaklaştırıyor.

Spesifikasyonların geri kalanı söz konusu olduğunda, şaşırtıcı bir şey olmamalıdır. Galaxy S23 serisi, önceki modele göre küçük ama önemli bir yükseltme olacak şekilde şekilleniyor ve resmi açıklamaya yaklaştıkça sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

twitter

genel-17