Samsung Galaxy S23 serisinin 1 Şubat’ta Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. Bir baz, bir Plus ve bir Ultra modelden oluştuğu söylenen serinin, Samsung Galaxy S22 serisi akıllı telefonların halefi olarak piyasaya sürülmesi bekleniyor. Son birkaç ayda modeller hakkında ekrandan donanıma ve tasarımlara kadar pek çok söylenti ve sızıntı yaşandı. Lansman etkinliği öncesinde ekran koruyucular ve kılıflar da dahil olmak üzere Samsung Galaxy S23 serisi resmi aksesuarları internete sızdırıldı.

Samsung Galaxy S23 serisine ait aksesuarların görselleri ise şöyle: sızdırılmış Winfuture tarafından hazırlanan ve Samsung’un yaklaşan Galaxy S23 serisi için kullanıcılara birden fazla kasa seçeneği sunacağını gösterin. Bunlara şeffaf termoplastik poliüretan (TPU) kılıflar, Smart View kılıflar ve suni deri telefon kılıfları dahildir.

Samsung Galaxy S23 Telefon Kılıfları WinFuture s23

Samsung Galaxy S23 resmi telefon kılıfları
Fotoğraf Kredisi: WinFuture

Çevrimiçi olarak sızdırılan Samsung Galaxy S23 serisi kapaklardan bazıları, gerilebilir tutma yeri, destek ayağı veya kart tutucu ile donatılmış bazı kılıfları gösteriyor. Sızıntı ayrıca kasaları siyah, turuncu, zeytin yeşili ve mor gibi çeşitli renk seçenekleriyle gösteriyor.

Samsung Galaxy S23 Aksesuarları WinFuture s23

Samsung Galaxy S23 resmi telefon kılıfları
Fotoğraf Kredisi: WinFuture

Daha önce seride çok sayıda donanım ve özellik sızıntısı olmuştu. Bir rapora göre, telefonların özel bir Snapdragon 8 Gen 2 SoC ve 6.8 inç QHD+ Dinamik AMOLED 2X ekran tarafından desteklenmesi bekleniyor. Dört renk seçeneğiyle sunulabilecekleri tahmin ediliyor: Phantom Black, Cotton Flower (Cream), Botanic Green ve Misty Lilac.

Samsung ayrıca Galaxy S23 serisindeki üst düzey Ultra modeli için yüksek güçlü bir gece görüş kamerasının tanıtımını yaptı. Yakın tarihli bir tanıtım videosunda, bu sefer ayın net, yakınlaştırılmış görüntüleri ve “Epik geceler geliyor” sloganıyla bu özelliği ima etti.

Daha önceki bir rapor, Samsung Galaxy S22 Ultra’daki 108 megapiksel HM3 sensörün aksine, Galaxy S23 Ultra’daki birincil kameranın 200 megapiksel HP2 sensörü olacağını gösteriyor. Bu arada yakın zamanda ortaya çıkan bir habere göre model, saniyede 30 kare hızında 4K çözünürlükte portre videoları çekebilecek.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.genel-8