Phoebe Waller-Bridge, Amazon için Bir Tomb Raider TV Şovu Yapıyor başlıklı makale için resim

Fotoğraf: Eidos Interactive/ Vittorio Zunino Celotto (Getty Resimleri)

bazı şeyler bir müzeye ait olmaközgeçmişinde bazı şeyler pire torbası simge Phoebe Waller-Bridge. Ya da en azından, yazar-aktris öyle olduğuna inanıyor, çünkü o kırbaçlanıyor. bir hazine arayan macera serisi başka bir.

Hollywood’un R’sieportör Amazon S ile yaptığı anlaşmanın bir parçası olarak Waller-Bridge’in haberi vartudios, ikonik dizinin yeni bir uyarlamasını kaleme alacak. Mezar yağmacısı video oyunu imtiyazı. Birden çok yeniden başlatmaya dönüşen oyunlar ve film serisiİngiliz maceraperest Lara Croft’u bu ünlü mezarları keşfederken takip edin. ikisini de tehdit ediyor insan ve doğaüstül. Waller-Bridge dizinin senaryosunu yazacak, ancak şu anda herhangi bir kapasitede rol alıp almayacağı bilinmiyor.

Duyuru önemli bir dönüm noktasında geliyor Mezar yağmacısı bir dizi olarak. 2018’de üçüncü oyunuyla seriyi yeniden başlatan oyunun görünen sonucuyla Tomb Raider’ın Gölgesi, cesur kaşif Lara’nın daha genç bir versiyonunun oynadığı, oyun cephesinde birkaç yıldır sessiz kaldı. Alicia Vikander’in Croft rolünde oynadığı, yeniden başlatılan oyunların bir film uyarlaması, fışkırdı sonrasında hayal kırıklığı yaratan bir karşılama. Daha önce duyurulmuş bir animasyon dizisi, bakan Marvel’den Hayley Atwell Lara’nın sesi olarak, bu yıl bir ara Netflix’e geleceğine inanılıyor.

Size Amazon’un şu konulardaki planları hakkında daha fazla bilgi vereceğiz: Mezar yağmacısı onları öğrendiğimizde ve öğrendiğimizde.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.



genel-7