Büyük bir katlanabilir sürümün arka planda gerçekleşecek olması biraz ironik. Samsung Galaxy S23 lansmanı. Genellikle, Koreli teknoloji devi, katlanabilir akıllı telefonları abartan tek kişidir. Hepsinden sonra, Samsung, katlanabilirlerin kralıdır.

Yine de belirtmek gerekir ki, Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Z Fold 4’te ciddi bir rekabet var. Çin katlanabilirleri son yıllarda oldukça iyi hale geldi ve Oppo, Oppo Find N2 Flip ile bunu kanıtlamaya hevesli görünüyor. Ve bunu uluslararası düzeyde yapacak.

Bu doğru – Batı pazarına başka bir Çinli katlanabilir geliyor. Aslında, lansman o kadar yakın ki, küresel versiyonun tanıtım materyalleri Twitter aracılığıyla sızdırıldı. Referans olarak, Oppo Find N2 Flip’in 27 Şubat’ta başlayacak olan MWC Barcelona’da uluslararası ilk kez sahneye çıkacak.

Find N2 Flip, kapaklı stilde bir tasarımı benimsiyor ve etkileyici özelliklere, ince bir tasarıma ve büyük bir kapak ekranına sahip. Tüm bunlar, katlanabilir olanı Samsung’un Galaxy Z Flip serisinin önemli bir rakibi haline getiriyor.

Promosyon malzemeleri, Oppo’nun katlanabilir özelliğinin bir dizi önemli yönünü vurgulamaktadır. Birçoğu, etkileyici kamera modülü ve 44W hızlı şarjı dahil olmak üzere cihazın bazı temel özelliklerini vurgulamaktadır.

MediaTek, Batılı tüketiciler tarafından Snapdragon kadar tanınmayabilir, ancak Find N2 Flip’in ilk kez kullandığı Dimensity yonga seti, performans söz konusu olduğunda yetersiz değil.

Başka bir resim grubu, Çin katlanabilirinin boyutlarını gösterir. Katlanabilir form faktörü göz önüne alındığında, Find N2 Flip’in son derece kompakt ve taşınabilir olması pek de şaşırtıcı değil.

Son olarak, kapaklı katlanabilirler akıllı telefon dünyasının moda parçaları olarak kabul edildiğinden, Oppo’nun renk seçimi çok mantıklı. Birkaç tanıtım resmi, hoş bir mor gölge seçeneği sergiliyor.

Kısacası, Oppo Find N2 Flip kağıt üzerinde harika görünüyor ve onu ele geçirmek için sabırsızlanıyoruz.telefon-1