Geliştirilmesi sırasında üzerinde çalışıldığı bildirilen Horizon Forbidden West Multiplayer için bazı erken Alpha görüntüleri sızdırıldı, ancak son üründe ondan hiçbir şey çıkmadı. Görüntüler çok kaba ve üzerinde çalışılan bir oyunu gösteriyor, ancak elbette bu Alpha görüntüleri, bu nedenle birkaç ay önceki GTA 6 sızıntılarına benzer şekilde halkın gözü için tasarlanmamıştı. Ne olabileceğini veya olabileceğini görmek için çekimlere bir göz atın.

Horizon Forbidden West Çok Oyunculu – Monster Hunter’a benziyor mu?

Horizon Forbidden West’in çok oyunculu bir moda sahip olduğu söylendi, ancak geliştirme sırasında bir yerde, The Last of Us Part 2’ye benzer şekilde rafa kaldırılmış olabilir. oyunun alt dizinigörüntüler oyunun neye benzeyebileceğini gösteriyor.

Buna ek olarak, oyunun konseptinin ne olabileceğini, Horizon Forbidden West’in uçsuz bucaksız ve açık dünyasında yaşayan makine yaratıkları avlamak için bir araya gelen arkadaşları gösteren bir konsept çizimi de ele geçirildi.

Sony ve Gerilla oyunları, Horizon’un herhangi bir çok oyunculu olup olmadığını henüz kabul etmedi, ancak konsept ilgi çekici göründüğü için belki gelecekte bundan bahsedebiliriz.oyun-5