The Elder Scrolls Online, 2014 yılında piyasaya sürülmesine rağmen herhangi bir yavaşlama belirtisi göstermiyor. ZeniMax Online Studios, oyunun piyasaya sürülmesinden bu yana yıllık genişletmeleri zorluyor ve bu eğilim 2023’te Necrom ile devam ediyor. Merakla beklenen DLC 5 Haziran’da geliyor, ancak şu anda için bir Steam kodu ayırabilirsiniz. The Elder Scrolls Online Koleksiyonu: Necrom sadece 60 dolardan 51 dolara düştü.

ESO Collection: Necrom ile ilgili harika olan şey, en son genişleme paketinden çok daha fazlasıyla birlikte gelmesidir. Necrom’un ötesinde, temel oyunu ve daha önce yayınlanmış tüm genişletme bölümlerini de alacaksınız. Bu içerir High Isle, Blackwood, Greymoor, Elsweyr, Summerset ve Morrowind. Diğer bir deyişle, sekiz oyunu bir arada alıyorsunuz ki bu, bu yeni fiyat noktasında oldukça iyi bir rakam.

Fanatical aracılığıyla ön sipariş vermek, Sadrith Mora Spore Steed ve Pony çifti (hemen kullanıma sunulacak) gibi bir dizi başka içeriğin yanı sıra Necrom piyasaya çıktığında aşağıdakileri de alacak:

  • Sadrith Mora Resmi Kıyafet kostümü
  • Apokrif Bookwyrm evcil hayvanı
  • x1 Tüysüz sandık
  • x3 Hazine haritaları
  • x2 Deneyim parşömeni (1 saat boyunca +%100)

Necrom Bölümüne aşina değilseniz, Haziran ayında çıktığında ESO’ya bazı büyük değişiklikler getiriyor. Buna yeni Arcanist sınıfı, yeni bir bölge (Telvanni Yarımadası), yeni bir hikaye ve yeni Muhafız ve Arcanist sınıfı arkadaşları dahildir. Ve eğer Necrom için gerçekten heyecanlıysanız, Lüks Koleksiyon 80 $’dan 68 $’a indirilen ve tonlarca ek oyun içi kozmetik içeren Fanatical’dan.

Açıklama: GameSpot ve Fanatical, Fandom’a aittir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1