Seslendirme sanatçılarının kim olduğunu bilmek ister misiniz? Ölü Uzay oyuncu kadrosu? 2008 orijinalinden uyarlanan, bize kafayı hedeflememeyi öğreten bilim kurgu dizisi, yaklaşık 15 yıl sonra cesur bir yeniden başlatma ile bizi tekrar korkutacak. İğrenç vücut korkuları ve boz canavar tasarımlarıyla, en azından bize oldukça canlı kabuslar yaşatmak zorunda.

Orijinal Dead Space’ten hiçbir seslendirme sanatçısı karakterlerini seslendirmek için geri dönmeyecek, ancak devam filmleri için yeniden biçimlendirilen bazı yetenekli oyuncular rollerine geri dönüyor. Bu bir yeniden yapım olabilir, ancak Dead Space yeniden yapımı incelememiz dikkate alınacak bir şeyse, bu yılın en iyi PC oyunlarından biri olma şansı var ve aksiyonu satan iyi bir seslendirme kadrosu, yardımcı olmak için uzun bir yol kat ediyor daldırma ile.

Dead Space oyuncu listesi

İşte şu ana kadar bildiğimiz Dead Space kadrosu:

  • Isaac Clarke – Topçu Wright
  • kendra daniels – Brigitte Kali Kanalları
  • Challus Mercer – Faran Tahir
  • Nicole Brennan – Tanya Clarke
  • Çavuş Zach Hammond – Anthony Alabi

Oyuna sesini veren Topçu Wright’ı, J. Edgar’ın Dwight Eisenhower rolünde oynadığı daha önce dilsiz ana karakter Isaac Clarke olarak tanıyabilirsiniz. Aynı zamanda, ilkinden sonra her Dead Space oyununda Isaac Clarke’ın sesidir, bu nedenle oyuncu kadrosu, serinin hayranları için büyük bir ayrılma değildir.

Kendra Daniels’ı canlandıran Brigitte Kali Canales, kariyerinde çoğunlukla bit rollere sahipti ancak son zamanlarda Fear the Walking Dead’de Rachel rolünü üstlendi ve hem Star Wars: The Clone Wars hem de Star Wars: The Bad Batch’de Trace Martez oldu. . Dr. Challus Mercer’i canlandıran Faran Tahir, en çok Iron Man’deki Raza rolüyle ve Star Trek’in Kaptan Robau rolüyle yeniden başlamasıyla tanınır.

Dead Space seslendirme listesi - oturan sarı saçlı bir kadın.  Ekranda.

Tanya Clarke yeniden yapımda, daha önce Dead Space 2’de Nicole’u canlandıran Nicole Brennan’ı seslendiriyor. Ayrıca Repo Men’de Russell Crowe ve Hooker’la birlikte A Beautiful Mind’da Becky’ydi.

Son olarak, Anthony Alabi’nin Çavuş Zach Hammond’u oynadığını biliyoruz. Daha önce bir Dead Space oyununda yer almamıştı ama Guilty Gear: Strive’da Varnon’u İngilizce seslendirdiği için oyunlarda seslendirmeye de yabancı değil. Ancak, en çok Family Reunion’daki Moz McKellan olarak bilinir.

Ve bu, dizinin ilerleyen bölümlerinden bazı aktörlerin dönüşünü ve diğerlerinin çıkışlarını işaretleyen Dead Space oyuncu listesi. Ek olarak, Dead Space’in ne kadar uzun sürdüğünü ve merakla beklenen uzay oyununun yeniden yapımı hakkında daha fazla ürkütücü ayrıntıyı öğrenmek ilginizi çekebilir, bu yüzden bizi izlemeye devam edin ve kabus görmeyin.oyun-2