Yedinci yıl için Dead By Daylight yol haritası Behavior Interactive tarafından güncellendi çünkü önümüzdeki beş ay asimetrik çok oyunculu oyunda pek çok değişiklik görecek. Kan ağı, sezonluk kozmetikler ve harita kuyruğunda ayarlamaların yanı sıra daha düzenli perk güncellemeleri ve çok daha fazlasını bekleyebilirsiniz.

Bu noktada yedinci yıl için Dead By Daylight yol haritasına girmiş olsak da, Behavior Interactive oyun içi yılın geri kalanının Dead By Daylight’ın Haziran’daki doğum gününe kadar neler sağlayacağına dair bir güncelleme sağladı.

Tüm bunlar, Dead By Daylight yol haritasının oyunun yılın geri kalanında zaten içerdiği şeylere ek olarak: 14. cilt çıkış tarihi, yeni bir katil ve hayatta kalanla 27. bölüm ve bazı küçük etkinlikler ve güncellemelerin yanı sıra 15. cilt. Aşağıdaki resmi Dead By Daylight yol haritası görüntüsünde görebilirsiniz. Bu değişikliklerin hiçbiri tarihli değil, ancak önümüzdeki beş ay içinde olması gerekiyor.

Dead By Daylight yol haritası 7. yıl güncellemesi

Behavior, birçok oyuncunun “fazla Bloodpoints’e sahip olduğunu ve bunları harcamak için yeterli zamana sahip olmadığını” kabul ettiğinden, Bloodweb İyileştirmeleri DBD’ye geliyor ve kan ağında gezinmeyi ve kan puanlarınızı harcamayı daha kolay ve hızlı hale getirme planları üzerinde çalışıyor.

Dead By Daylight hayatta kalan botları da bir yükseltme alıyor, çünkü yakında onları daha özel testler yapabilmeniz için özel teçhizatlarla kurabileceksiniz. Behavior, “tüm avantajların botlar tarafından kullanılamayacağını: Bazı avantajların etkili bir şekilde kullanılamayacak kadar karmaşık olacağını” belirtiyor ancak hangi avantajların kullanılamayacağını söylemiyor.

Aynı haritaya arka arkaya iki kez koyulmayacağınızdan ve aynı haritaya kendisinden hemen sonra gitme ihtimaliniz büyük ölçüde azalacağından (ancak imkansız değil) birçok kişi, gelen harita sırası değişiklikleriyle ayın üzerinde olacak. ilave olarak.

Ayrıca, yalnızca işitsel terör yarıçapı bir noktada görsel bir seçeneğe sahip olacağından daha fazla erişilebilirlik seçeneği olacaktır. Behavior bunun her zaman olacağını vaat etmese de, her bölüm ortası güncellemesiyle birlikte umutla yayınlanacak olan perk değişiklikleriyle birlikte bir bölge güncellemesi de geliyor. Erüpsiyon da bir değişim geçiriyor.

Davranış, bir süre sonra mağazayı düzene sokmak ve tüm kozmetik ürünlerini daha anlamlı hissettirmeye çalışmak için onları tonoz edeceğinden, mevsimlik kozmetikler de sarsılıyor. Davranış, sezon kozmetiklerinin mahzenden kaldırıldıktan sonra geri döneceğini garanti eder, bu nedenle sonsuza kadar yok olmazlar.

Ekip ayrıca “yeni sınırlı süreli kozmetik ürünleri Auric Cells ile satın alınabilecek. Etkinlik süresi sona erdiğinde, bu kıyafetler bir sonraki yıl dönene kadar saklanacak (mağazadan kaldırılacaktır). Bir dahaki sefere döndüklerinde, hem Auric Cells hem de Iridescent Shards ile birlikte mevcut olacaklar (lisanslı karakterler hariç).

bu Yedinci yıl makalesi için Dead By Daylight yol haritası Bir süreliğine kaybolmadan önce almak istediğiniz bir şey varsa, sınırlı bir süre için kullanılabilecek, bugüne kadarki tüm sezonluk koleksiyon öğelerinin bir listesini sağlar.

Şu anda mevcut olan en iyi korku oyunları dökümümüze veya maçlar sırasında üstünlüğü ele geçirmenize yardımcı olacak Dead By Daylight katil seviye listemize göz atın.oyun-2