A Kader 2 Destiny 2’nin 19. sezonu olan Season of the Seraph’ın anlatı örgüsünü oluşturmakla ilgilenen bir Bungie geliştiricisine göre SIVA sezon hikayesi pek olası değil. Pek çok Muhafız, birçok oyuncunun PC’deki en iyi FPS oyunlarından biri olduğunu söylediği Destiny 2’de SIVA’nın geri dönüşünü görmekten hoşlanacaklarını söylese de, görünüşe göre Bungie’nin SIVA’yı popüler oyunlarda anlatıyı ilerletmek için kullanma planı yok. yakında uzay oyunu.

19. sezon başlamadan hemen önce, Destiny 2 Rasputin temalı bir sezonun, SIVA’yı tekrar gündeme getiren bir hikayenin başlangıcı olabileceğini tahmin etmiştik. Kendi kendini bir araya getiren, kendi kendini kopyalayan nanoteknoloji, orijinal Destiny Rise of Iron genişleme paketinin ana konusuydu. Nostalgic Guardians, Twitter’da, Reddit’te ve diğer forumlarda, bir şekilde oyuna geri döndüğünü görmekten ne kadar hoşlanacağını sık sık paylaşır.

Bununla birlikte, Bungie’de kıdemli bir anlatı tasarımcısı olan Nikko Stevens, yakın tarihli bir PCGamer röportajında, Destiny 2’nin gelecek sezonunda hayranların favorisi olay örgüsü cihazının geçiş çizgisi olarak kullanılması durumunda kapının kapanabileceğini öne sürdü.

Stevens, “Ne zaman bir şey gündeme getirsek, her zaman ilgili her hikaye dizisi hakkında konuşuruz” dedi. “Bu yüzden, ister Season of the Worthy’de ister şimdi olsun, Warmind ne zaman gündeme gelse, SIVA anlatısal olarak konuşmanın bir parçası oldu. Bunun hakkında konuşuyoruz, onu tekmeliyoruz. Ama nihayetinde SIVA’nın Rise of Iron’da anlatılan ve Rise of Iron’da son halini alan bir hikaye olduğunu düşünüyorum.

Bence SIVA, havalı olsa da geriye bakmak olurdu. Neomuna ve Lightfall’ı geliştirmeye ve oyuncular bu yeni varış noktasına ayak basmadan önce bu hikayenin nefes alacak, gelişecek bir yer olduğundan emin olmaya çalışıyorduk.” dedim.

Ancak Bungie çalışanı, stüdyodaki bazı kişilerin Destiny’nin eski unsurlarını dahil etmek istediğini ve SIVA’nın “her zaman aklımızın bir köşesinde olan bir şey” olduğunu belirterek, ekibin bunu ileriye taşımak için hala bir yol bulabileceğini öne sürdü.

İlim kartlarında veya oyun ortamında devam eden referanslar gibi başka bir biçimde yeniden ortaya çıkma şansı her zaman vardır. Şu anda oyun, SIVA’dan ilham alan oyun içi süslemeler ve diğer kozmetik ürünleri içeriyor. Bununla birlikte, oyuncular SIVA’nın Destiny 2 Lightfall çıkış tarihinden sonraki herhangi bir sezonda veya oyunun 2024’te piyasaya sürülmesi öngörülen sonraki bölümü The Final Shape aracılığıyla önemli bir rol oynamasını beklememeli gibi görünüyor.

Ancak, bazı açılardan, SIVA hikayesi hiçbir zaman gerçekten ortadan kalkmadı. Geliştirici, Eramis ve Devil Splicer birliğinin Seraph Station’a erişmeye çalışmasına yol açan olaylarla birlikte, SIVA hikayesinin Destiny 2 anlatısı üzerinde bugüne kadar sahip olmaya devam ettiği etkiye dikkat çekti.

Bir SIVA sezonu ihtimal dışı olsa da ekibin, Destiny 2 Strand alt sınıfını da tanıtacak olan Lightfall için büyük planları var. Destiny 2 Revision Zero egzotik görevi ve Destiny 2 Spire of the Watcher zindan rehberi rehberlerimizle Season of the Seraph’taki tüm aksiyonu yakaladığınızdan emin olun. Ayrıca, Witness’ın yaklaşan genişleme paketindeki rolü hakkında söylediklerini duymak için Destiny 2 yazarlarıyla yaptığımız Soru-Cevap bölümünü de kaçırmak istemeyeceksiniz.oyun-2