Rise of the Tomb Raider için tanıtım resmi.

resim: Kristal Dinamikler/Square Enix

Dün bir haber çıktı ki Phoebe Waller-Köprüsü Crystal Dynamics’in uzun soluklu oyunu için bir TV uyarlaması yapıyordu. Mezar Koşucusu Prime Video için franchise. Kendi başına, bu bilgi çok da şaşırtıcı olmaz; Amazon alışkanlık yapıyor şeyleri uyarlamakve herhangi birinin ve her oyun bir TV ya da film olacak gibi görünüyor.

Ama o haber geldi önceki ek bilgi Hollywood Muhabiri yayıncının ayrıca bir ekleme yapmayı planladığını ortaya çıkardı Mezar yağmacısı film karışıyor. 2018’de yeniden başlatılan oyunların sinematik versiyonundan bu yana ilk film olacak.Alicia Vikander ve Walton Goggins’in oynadığı 2010’lu yıllardan sonra Tomb Raider’ın film hakları geçen sene alınabilecek hale geldi. Bu filmin, Amazon’un birbirine bağlı bir ağ yaratmaya yönelik daha büyük bir çabasının parçası olduğu söyleniyor. Mezar yağmacısı Evren. Film, Waller-Bridge’in TV’sine bağlanacak göstermekve her ikisi de onlar gelecek ile bağlantılı olacak Mezar yağmacısı Amazon’un PC ve konsollar için yayınlamayı planladığı Crystal Dynamics oyunu. Ve Crystal Dynamics veya diğer stüdyolardan gelecekteki oyunların, yayıncının hazırlamakta olduğu bu evrene bağlı olması muhtemeldir.

THR ile konuşan kaynaklar şu yorumu yaptı: Mezar yağmacısı şu anda Amazon’un en büyük taahhütlerinden biri, teknoloji devi yüzlerce harcadığı için bir şeyler söylüyor. TV hakları için milyonlar Yüzüklerin Efendisi. Lara Croft ile ilgili çok fazla faktöre sahip görünmeyen tek parça medya Amazon’un planlarına dahil olan Mezar yağmacısı anime 2021’de duyurulan ve (en son kontrol ettiğimiz) Netflix’te hazine avcısı olarak Haley Atwell oynayacak.

Ne yapar Mezar yağmacısı evren benziyor mu? Sanırım Amazon dizi ya da film hakkında daha fazla bilgi yayınladığında ya da Crystal Dynamics Lara Croft’un dönüşünü neyin beklediğine dair bir tür dalga geçtiğinde öğreneceğiz.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7