Şirketin kurucusu ve CEO’su Carl Pei’den bekleyebileceğiniz gibi, Hiçbir şey ortalama bir mobil cihaz üreticisi gibi değildir. Şimdiye kadar şirket, Nothing ear (1) gerçek kablosuz kulaklıklar, Nothing Phone (1) ve silindir şeklinde bir yuvaya yerleştirilmiş bir çift gerçek kablosuz kulaklık olan Nothing Ear (çubuk) dahil olmak üzere kendi adına üç ürün piyasaya sürdü. taşıma çantası.

Pei’nin kurucu ortak olduğu diğer büyük mobil markadan bir sayfa alarak, OnePlus, Nothing’in müşterilerine ve hayranlarına ulaşmakta hiçbir sorunu yok. Bu ayın başlarında, Discord sitesinde ve diğer sosyal medya sayfalarında, Nothing destekçileri aradığında bunun bir örneğini gördük. Hiçbir Şey Kulağının (çubuk) ücretsiz çiftlerini dağıtmak için. Apple’ın şirketin hayranlarını ücretsiz AirPod’lar dağıtmaya çağırdığını hayal edin. Carl Pei’nin bir Nothing müşterisine yaptığı gibi Tim Cook’u bir Apple destekçisine karşı çevrimiçi bir video oyunu oynarken görebilir misiniz?

Nothing’in tasarım ekibinin iki üyesi, Nothing topluluğu tarafından oluşturulan konseptler üzerinde tartışıyor

Bugün, Nothing topluluğunun şirkete sunduğu veya sosyal medyada yayınladığı bazı konsept ürünleri gösteren bir video yayınlanmadı. Nothing tasarım ekibinin iki üyesi bu gönderiler hakkında yorum yaptı. Pek çok kavramın içerdiği şeylerden biri, Nothing Phone’da (1) kullanılan glif arabirimiydi. Ahizenin arkasındaki ışıklar size bir bildirim ve şarj durumu hakkında bilgi vermek için yanıp söner ve hatta kimin aradığını gösterecek şekilde ayarlanabilir.

Videodaki ilk konsept, kullanıcının etrafındaki kişileri kulaklık takan kişiyle konuşup konuşamayacaklarını veya bu kişinin müzik dinleyip dinlemediğini uyarabilen LED dizisine sahip bir kulak üstü kulaklıktır. Tasarım ekibi üyelerinden biri “Bu oldukça iyi bir fikir” diyor.

Nothing’e gönderilen bir başka konsept de Nothing Watch içindi (1). Şirketin Nothing ekosistemini inşa etme planları varsa bu mantıklıdır. Bu konsept, 45 mm boyutunda, GPS özelliği ve seramik bir kasa gösterdi. Ve Nothing Phone (1) gibi, saat konseptinin de arkası şeffaftı; saat konseptinde ayrıca şeffaf bir kasa da vardı. Saatin sağ tarafında yer alan iki düğme, tasarım ekibi çalışanlarının ilgisini çekti.

Videodaki bir sonraki konsept cihaz, Nothing Book (1) dizüstü bilgisayarıydı. QWERTY klavyesindeki harflerin Hiçbir şey noktalı yazı tipini nasıl kullandığına dikkat edin. Bunun gibi küçük şeylerden başka hiçbir şey söylenemez. Gösterilen bir sonraki sunum, içi şeffaf kılıflı bir Nothing smart hoparlörüydü. Videoda bir Concept Nothing kablosuz şarj cihazı da göründü ve glif arayüzü, kullanıcıya telefondaki (veya kulaklık taşıma çantasındaki) pilin tam şarj durumuna ulaşmaya ne kadar yakın olduğunu bildirmek için kullanılacaktı.

Nothing bundan sonra ne yayınlayacak?

Bir Nothing Phone (2) konsepti bunu takip ediyor ve farklı olsa da, bir sonraki Nothing telefonunun görünümü olmayacağına bahse gireriz. Kabul eder misin?

Peki bundan sonra Nothing hangi ürünü piyasaya sürecek? Bir Hiçbir Şey Telefonu (2) en olası cihaz gibi görünebilir. Nothing’in ilk ahizesi, bütçe modeli olarak kabul edilemeyecek olsa da, amiral gemisi seviyesinde bir telefon değil. Kaputun altında Snapdragon 778G+ yonga seti bulunurken, 6.55 inçlik AMOLED ekran 120Hz yenileme hızına sahip. Yapılandırma seçenekleri arasında 8 GB RAM ve 128 GB/256 GB depolama ve 256 GB depolama ile 12 GB modeli bulunur.

Arkadaki kamera dizisinde, biri Sony IMX766 sensörü ve f/1.8 diyafram açıklığı ile desteklenen bir çift 50 MP kamera bulunur. Diğer kamera, f/2.2 diyafram açıklığına sahip bir Samsung JN1 sensör tarafından çalıştırılıyor. Öne bakan selfie snapper 16MP ağırlığındadır. Işıkları açık tutmak 4500mAh pil ve hem kablosuz hem de ters kablosuz şarj desteği var. Pil, 33 W kablolu şarjı ve 15 W kablosuz şarjı destekler. biz verdik Nothing Phone (1) olası 10 üzerinden 9.0 puan, bu nedenle bir devam filmi memnuniyetle karşılanacaktır.

Hiçbir Şey Telefonu (2) özellik sayfasının içereceği, şirketin ahizelerini nerede gördüğüne bağlıdır. İlginç amiral gemisi telefonları mı? Sıradışı orta korucular? Carl Pei’nin Hiçbir Şey Telefonu vizyonu belirleyecek.telefon-1