En iyisi Ölü Uzay giysisi yükseltmeleri Ishimura’ya dağılmış anlaşılması zor şemalar olarak görünürler ve onları izlemek için zaman ayırmak, yaşamla ölüm arasındaki fark olabilir – veya daha kötüsü, tam bir envanter olabilir. RIG’ler olarak da bilinen Kaynak Entegrasyon Donanımı, kullanıcıya çeşitli şekillerde yardımcı olmak için tasarlanmış özel giysilerdir. RIG’ler, standart olarak yerleşik sağlık yönetimi ve navigasyon sistemleriyle birlikte gelir, ancak bu, sağladıkları faydaların yalnızca yüzeyini çizer.

Isaac, talihsiz Ishimura turuna, uygun şekilde Standart Mühendis RIG olarak adlandırılan varsayılan giysisini giyerek başlar, ancak bu, nekromorflara karşı koruma konusunda pek bir şey sunmaz. Hayatta kalabilmek için Dead Space kostümü yükseltmelerine dikkat etmelisiniz. Her biri, 2023’ün en iyi PC oyunlarından biri olacak şekilde şekillenen oyunda size iyi hizmet edecek ek zırh ve envanter alanı sağlar.

Ölü Uzay giysisi yükseltmeleri

Dead Space giysisi yükseltmelerini çeşitli şekillerde edinmeyi bekleyebilirsiniz. Çoğu, Mağazada satın alınabilmeleri için toplanmaları gereken şemalar olarak görünür. Diğerleri, yalnızca Mağaza’da yalnızca new game plus sırasında görünen Advanced Soldier RIG gibi belirli aşamalar tamamlanarak açılır.

İşte tüm birincil Ölü Uzay giysisi yükseltmeleri:

  • Seviye 1 (Varsayılan RIG)
  • Seviye 2 (Mağaza Yükseltme)
  • Seviye 3 (Orta Düzey Mühendis RIG)
  • Seviye 4 (Orta Düzey Madenci RIG)
  • Seviye 5 (İleri Mühendislik RIG)
  • Seviye 6 (Gelişmiş Asker RIG)

Isaac’in yolculuğunda kullanabileceği temel Dead Space giysisi yükseltmelerinden bekleyebileceğimiz her şey bu. Ancak, en iyi giysiye sahip olmak yeterli değildir – ayrıca Dead Space Güç Düğümlerinizin satın alabileceği en iyi Dead Space silah yükseltmeleri ile kendinizi donatmak isteyeceksiniz. Son olarak, hangi oyuncuların yeniden yapım için rollerini yeniden üstlendiğini keşfetmek için Dead Space kadrosuna ve Ishimura’da ne kadar ilerlediğimizi merak ediyorsanız Dead Space incelememize bir göz atın.oyun-2