Firaxis Games ve NVIDIA, süper örnekleme teknolojisinin oyunun performansı üzerindeki güçlü etkilerini gösteren yeni bir Marvel’s Midnight Suns DLSS 3 4K oynanış videosu yayınladı. NVIDIA, teknolojinin en yeni sürümüyle, oyunu ışın izleme açıkken ve DLSS 3 devre dışıyken çalıştırmaya kıyasla çeşitli ortamlarda kabaca 100 fps kazanç (ışın izleme açık) reklamını yapıyor.

Aşağıdaki oynanış videosunu izleyin:

Aynı ayarlar ve NVIDIA DLSS 3’ün eklenmesiyle karşılaştırıldığında, Marvel’s Midnight Suns’ta neredeyse bir dakikalık oyun performansı, ışın izlemeli 4K’da performans gösteriyor. NVIDIA, oyunun çalıştığı bilgisayar özelliklerinden bahsetmese de, DLSS 3 görüntüleri videonun çoğu için ek 100 fps. Bir noktada, özellikle kaynak açısından yoğun bir Nico Minoru animasyonu sırasında, DLSS 3 ortamının saniye başına kare sayacı şaşırtıcı bir 188 fps okurken, teknoloji içermeyen diğer ortam yalnızca 73 fps’de çalışıyor.

Marvel’in Geceyarısı Güneşleri PC, PS5 ve Xbox Series X|S’de mevcuttur ve PS4, Xbox One ve Nintendo Switch sürümleri hala geliştirilme aşamasındadır. Oynanabilir listeye en son eklenen Deadpool, 25 Ocak’ta benzersiz bir hasar artırıcı mekanik ve dayanıklılık özelliği ile piyasaya sürüldü.oyun-6