Infinix Zero Ultra 5G geçen ay Hindistan’da piyasaya sürüldü. 200 megapiksel ana kamera ve 180W Thunder Charge hızlı şarj desteği gibi özelliklerle kağıt üzerinde etkileyici bir teklif gibi görünüyor. Bu Infinix akıllı telefon, 8 GB RAM ve 256 GB yerleşik depolama ile eşleştirilmiş bir MediaTek Dimensity 920 SoC tarafından desteklenmektedir. TL başlangıç ​​fiyatı vardı. Rs. 29.999, o zamandan beri Rs’ye yükseldi. 36.999. Bununla birlikte, Infinix Zero Ultra 5G, artan fiyatlandırmayı haklı çıkarıyor mu?

Gadgets 360 podcast Orbital’in bu haftaki bölümünde sunucu Siddharth Suvarna, Infinix Zero Ultra 5G’nin rekabette nasıl olduğunu öğrenmek için Eleştirmen Pranav Hegde ve Kıdemli Eleştirmen Sheldon Pinto ile bir konuşma yapıyor.

Hegde bu akıllı telefonu yaklaşık bir aydır kullanıyor ve Rs karşısında hemen şaşırdı. 36.999 fiyat noktası — bir Infinix akıllı telefon için birinci sınıf bir fiyat. Hegde, yüksek fiyatına rağmen 8 GB RAM ve 256 GB depolamanın oldukça iyi olduğunu belirtiyor. Bununla birlikte, öne çıkan özellikler, üçlü arka kamera ünitesindeki 200 megapiksel ana kamera ve 180 W Thunder Charge hızlı şarj desteğidir.

Yakışıklı kavisli bir ekrana ve bölünmüş bir tasarıma sahiptir. Hegde, arka panelin fiberglas bölümün yanı sıra kısmen suni deri kaplamaya sahip olduğuna dikkat çekiyor. Suvarna ve Pinto, telefonun yapım kalitesiyle ilgileniyor. Infinix Zero Ultra 5G, bir alt Rs gibi görünüyor. Hegde’ye göre 25.000 akıllı telefon. 6,8 inç kavisli AMOLED ekranı, ona birinci sınıf bir görünüm kazandırıyor. Bununla birlikte, oldukça büyük ekran, akıllı telefonun pil ömrünü tüketiyor gibi görünüyor.

Pinto, MediaTek Dimensity 920 yonga setinin performansını soruyor. Hegde, yonga setinin orta sınıf segmentte popüler olduğuna dikkat çekiyor. İşte, işi bitirir! Düzgün bir oyun deneyimi ve düzenli kullanımda akıcı bir performans sunuyor. Pinto, geçmişte Infinix akıllı telefonların kalitesiz yazılım deneyimine devam ediyor. Hegde, Infinix Zero Ultra 5G’de yer alan kullanıcı arayüzünün de hayranı değil. Rs kadar premium hiçbir yere yakın görünmüyor. Şu anda satıldığı fiyat 37.000. Hegde, bu akıllı telefonun bir dereceye kadar zengin özelliklere sahip olmasına rağmen önceden yüklenmiş birkaç uygulamayla birlikte geldiğini ekliyor. Garip adlandırma şemaları, tüm deneyimi kullanıcı için de kafa karıştırıcı hale getirebilir.

Ayrıca, ortalamanın altında pil performansı ve optimize edilmemiş yenileme hızı otomatik değiştirme, Infinix Zero Ultra 5G kullanma deneyimini daha da karmaşık hale getiriyor. Hegde, tek artı tarafın kutudan çıkan 180W şarj cihazı gibi göründüğünü söylüyor. 200 megapiksel kamera bile ezici. Yapılandırma kağıt üzerinde sağlam görünüyor, ancak yazılım düzgün bir şekilde optimize edilmemiş. Suvarna, Infinix’in yazılım güncellemeleriyle tanınmadığına, bu nedenle yakın gelecekte yazılım yamaları için insanların nefeslerini tutması gerektiğine dikkat çekiyor. Son olarak, bu akıllı telefonun alt R’lerde karşılaştığı rekabeti tartışıyoruz. 40.000 segment ve kullanıcılar bunu satın almayı düşünmelidir.

Hepsini ve daha fazlasını yukarıda gömülü olan Spotify oynatıcısında oynat düğmesine basarak bölümümüzde ayrıntılı olarak dinleyebilirsiniz.

Sitemizde yeni misiniz? Gadgets 360 podcast Orbital’i en sevdiğiniz platformda kolayca bulabilirsiniz; Amazon Müzik, Apple Podcast’leri, Google Podcast’leri, Gaana, JioSaavn, spotifyveya podcast’lerinizi dinlediğiniz her yerde.

Gadgets 360 podcast’ini dinlediğiniz her yerde takip etmeyi unutmayın. Lütfen bizi değerlendirin ve bir inceleme bırakın.

Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.genel-8