Hogwarts Legacy çıkış tarihi yaklaştıkça, Harry Potter RPG oyunuyla ilgili haberlerde ve ifşalarda bir artış oldu ve resmi WB Games Destek hesabı, oyunun belirli yönlerinin nasıl çalışacağına dair açıklamalar sağlamaya devam ediyor. Artık Hogwarts Mirası sırasında asanızı ve evinizi değiştirme potansiyeli hakkında biraz daha fazla şey biliyoruz ve bu, büyücülük okulunun kendisi kadar katı.

Hogwarts Legacy oynadığınız süre boyunca, evinizi ve asanızı seçmeye kadar tam olarak büyücülük okulunun öğrencilerinden biri gibi davranabileceksiniz. Hatta evinizi ve asanızı Hogwarts Legacy’ye de aktarabilirsiniz; bu, tüm Hogwarts Legacy büyülerinizi yaparken kendinizi gerçekten eşsiz hissetmenize yardımcı olacaktır.

Bu nedenle, tek bir oyunun ortasında evinizi ve asanızı değiştirip değiştiremeyeceğinizi merak ediyor olabilirsiniz ve WB Games Support, Twitter’da bir hayrana yanıt vererek yanıt verdi.

“Oyun içinde uygun törenler sırasında hem asanı hem de evini değiştirebildiğini doğrulamak istiyoruz.” WB Oyunları Desteği diyor. “Ancak bunlara kilitlendikten sonra, onları o karakter için değiştiremeyeceksin!”

Kulağa göre “uygun törenler”, eviniz için Seçmen Şapkaya ve asanız için muhtemelen Ollivanders veya benzeri bir yere gitmeyi ifade eder. Yani bu koşullarda evinizi ve asanızı değiştirebilirsiniz, ancak bundan sonra, tıpkı öğrencilerden birinin olacağı gibi, Hogwarts Legacy’de esasen bu kararlara kilitleneceğiniz açıkça belirtilmiştir.

Hangi eve gideceğinize bağlı olarak, Hogwarts Legacy haritasındaki diğer ortak odalarda olmayacaksınız. Hogwarts Legacy’de dört karakter yuvası ve bu karakterler içinde çok sayıda otomatik kaydetme ve kaydetme olacak, böylece her yuva için bir tasarrufa ve her biri için benzersiz bir asaya sahip olabilirsiniz.

Harry Potter oyunu hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Hogwarts Legacy’ye nasıl erken erişim sağlanacağından Hogwarts Legacy’nin ne kadar süreceği konusuna kadar bu konuda çok sayıda makalemiz var. Ayrıca, bu büyülü dünyaya dalmak için sabırsızlanıyorsanız, şu anda oynayabileceğiniz en iyi açık dünya oyunlarının bir listesine sahibiz.

Harry Potter serisinin yaratıcısı JK Rowling, son yıllarda sosyal medyada bir takım transfobik açıklamalarda bulundu. Warner Bros., Harry Potter’a dayalı oyunlar yapma lisansına sahiptir. Bu anlaşmanın ayrıntıları kamuya açıklanmasa ve WB Games, “JK Rowling’in oyunun yaratılmasına doğrudan dahil olmadığını” söylese de, Harry Potter IP’nin yaratıcısı ve sahibi olarak, büyük ihtimalle JK Rowling kazanacak. satışlarından elde edilen telif hakları. Transseksüel eşitliği hakkında daha fazla bilgi edinmek veya destek vermek istiyorsanız, göz atmanızı tavsiye ettiğimiz iki önemli hayır kurumu: Ulusal Transseksüel Eşitliği Merkezi ABD’de ve deniz kızları İngiltere’de.

oyun-2