Hiç çevrimiçi bir araba satın almak istediniz mi? Muhtemelen evet, yani riskli olduğunu biliyorsun. Arabalar büyük bir yatırımdır ve bu nedenle, bir araba satıcısının zor kazandığınız tüm parayı almasına izin vermeden önce, söz konusu araçla bağ kurup kuramayacağınızı görmek her zaman daha iyidir.

Genel olarak araba satıcıları bir güçlüktür. Yerel olarak aradığınız modele sahip bir model bulmak için tonlarca zaman harcamanız gerekir, sadece onları ziyaret edip modelin onlarda olduğunu öğrenmek için bej Ah.

Google yine de herkese yardım etmek istiyor! Kullanıcıların doğrudan Google Arama’da satılık arabalara göz atmalarına olanak tanıyan yeni bir özellik kullanıma sunuluyor. Yalnızca, envanterlerini Google İşletme Profillerinde listeleyen ABD merkezli otomobil satıcıları tarafından kullanılabilir. Bu, genellikle çevrimiçi pazarlama çabaları için de sağlıklı bir adımdır.

Özellik ilk kez ortaya çıktı Arama Laboratuvarı. Daha çok işletmelerin kurabileceği ve kullanabileceği bir widget gibi. Kurulduktan sonra, bir Araç Kimlik Numarasına sahip olmak için gerekli olan – kullanılmış olanlar da dahil olmak üzere – her türlü aracı gösterebilir, yani yalnızca arabalarla sınırlı değildir. Google’ın arama çubuğunun altında nasıl bir sürü kategoriye sahip olduğunu bilirsiniz, Resimler, Haritalar ve Videolar? Arabalar etiketli yeni bir bölüm, kullanıcıların göreceği şeydir. Yerel satıcıların neleri listelediklerini ve gözlerini diktikleri modele aşık olup olmadıklarını görmek için oraya nasıl ulaşacaklarını gösterecek.

Bu, arabayı değerlendirmek için bir şekilde bayiye gitmeniz gereken kısmı ortadan kaldırmaz, ancak yerel teklifleri listeleyen gölgeli web siteleriyle uğraşma zorunluluğunu atlatmanıza yardımcı olur. Bu, basitleştirilmiş bir geleceğe doğru atılan küçük bir adım ve teknolojinin bütün amacı da bu.telefon-1