Forspoken 24 Ocak’ta yayına girmiş olabilir, ancak Amazon şimdiden büyülü RPG için çok şey yapıyor. Hemen Amazon’a gidin ve Forspoken’da 10 ABD doları tasarruf edebileceksiniz – bu, gördüğümüz en düşük fiyat (ve ilk indirim) haline geliyor. Yeni fiyatı almak için özel bir kupon koduna ihtiyacınız olmasa da, kupon kutusuna tıklayın Forspoken’ın mağaza sayfasında.

Kuponu kırptığınızda, 10$’lık indirim kasada otomatik olarak uygulanacak ve oyunun fiyatı 70$’dan 60$’a düşecektir. Bu promosyonun en büyük dezavantajı, Forspoken’ın yalnızca PS5 versiyonunda çalışmasıdır. Ancak, Sony’nin en yeni konsoluna sahipseniz ve gözünüz yeni oyundaysa, şu anda onu almanın en ucuz yolu bu.

Amazon, promosyon için bir bitiş tarihi ilan etmiyor – ancak anlaşmanın hafta sonu bitmeden satılacağına dair bir his var. Yapabiliyorken uğramayı ve tasarrufları kontrol etmeyi unutmayın.

Forspoken, 24 Ocak’ta karışık eleştiriler aldı ve bazı eleştirmenler büyülü parkurunu ve dövüşünü beğenirken, diğerleri hikayenin mülayim olduğunu ve dünyasının unutulmaz olmadığını düşündü. Forspoken incelememiz ona 5/10 verdi ve cansız ortamlarına ve sinir bozucu karakterlerine dikkat çekerken çılgın hareket sistemi ve sağlam film müziği için Forspoken’ı övdü.

Eleştirmen Jordan Ramée, “Frey şık taklalar ve zıplamalarla çevrede hızla ilerliyor, o kadar hızlı hareket ediyor ki kayarak duruyor,” diye yazdı eleştirmen Jordan Ramée. “Bu, hareket için keyifli bir akışkanlık yaratıyor ve dünyanın sizi geride bıraktığını hissetmek canlandırıcı. Boş ama güzel manzaralarda yarışırken, Forspoken’ın mükemmel film müziğinin sessiz uğultusu kulaklarınıza doluyor. Şimdi bile dalgın dalgın ana temasını mırıldanıyorum.”

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1