Ubisoft’un iki Far Cry oyunu üzerinde çalıştığı bildiriliyor. Biri tek oyunculu bir deneyim olurken, diğeri çok oyunculu tabanlı bir oyun olacak.

Bu bir göre İçeriden Öğrenen Oyun Far Cry’ın eski franchise yönetici direktörü Dan Hay, Blizzard Entertainment’ta çalışmak için Ubisoft’tan ayrılana kadar, duyurulmamış Far Cry oyununun aslında tek bir oyun olması gerektiğini iddia eden bir rapor. Rapor, tek oyunculu projenin artık Project Blackbird olarak adlandırıldığını ve çok oyunculu Far Cry’ın Project Maverick olarak adlandırıldığını ve Ubisoft Montreal’in her iki oyunda da yoğun bir şekilde yer aldığını söylüyor.

Çok fazla bilinmese de rapor, Project Maverick’in Alaska’nın vahşi doğasında geçeceğini ve çıkarma tabanlı bir yağmacı-vurucu olacağını öne sürüyor. Bu, Ubiosft’un geçmişte yaptığı ve ilk olarak tarafından tespit edilen önceki bir anketle aynı hizada. bilgisayar oyuncusuhayranlara bir sonraki Far Cry’ın nerede olmasını istediklerini sordu – seçeneklerden biri Alaska’ydı.

Habersiz Far Cry oyunlarının haberi, Ubisoft’un duyurulmamış üç projeyi iptal ettiği ve Skull and Bones’u bir kez daha ertelediğinin bildirilmesinden birkaç hafta sonra geldi. Far Cry 6, serideki en yeni ana hat oyunuydu ve 2021’de piyasaya sürüldü. Geleneksel olarak çoğu Far Cry oyunu, kooperatif oynama seçeneğiyle tek oyunculu odaklar olmuştur. Bir PvP çok oyunculu modu içeren son taksit, 2012’de çıkan Far Cry 3 idi.

Daha fazlası için, Phil Hornshaw’ın yazdığı GameSpot’un Far Cry 6 incelemesine göz atın, “Far Cry 6 genellikle her şeyi üzerinize fırlatıyormuş gibi hissettiren eğlenceli bir oyundur ve bir yığın içerik istiyorsanız, Far Cry 6 kesinlikle sizi kapsar. .”

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1