Russell T. Davies, Doctor Who'nun Yeni Yan Ürünlerinden Daha Fazlası İçin Hazır başlıklı makale için resim

Ekran görüntüsü: BBC

Yardımcı yönetmen Matt Bettinelli-Olpin Çığlık 6zaman çizelgesi. Barbar yönetmen Zach Cregger’in bir sonraki korku filmi bir yuva buldu. Geleceği Orville hala havada. Artı, dönüşünde neler geliyor? Sarı ceketler. Şimdi spoiler!

Russell T. Davies, Doctor Who'nun Yeni Yan Ürünlerinden Daha Fazlası İçin Hazır başlıklı makale için resim

Silahlar

Bir ihale savaşının ardından, THR New Line’ın edindiğini bildirdi Silahlarbir sonraki film Barbar müdür Zack Cregger. Olay örgüsüne ilişkin ayrıntılar gizli tutulsa da, öykü “birbiriyle ilişkili, çok öykülü bir korku destanı” olarak tanımlanıyor. [Paul Tomas Anderson’s] Manolya.”


Mısır Çocukları

Son teslim tarihi rapor eder Mısır Çocukları remake nihayet RLJE Films aracılığıyla sinemalara ulaşacak 3 Mart’ta, 21 Mart’ta Shudder’da izlenebilecek hale gelmeden önce.


Çığlık VI

ile yakın zamanda yapılan bir röportaj sırasında NME, Çığlık VI yardımcı yönetmen Matt Bettinelli-Olpin, filmin 2022’deki “olaylardan kısa bir süre sonra” geçtiğini doğruladı. Çığlık.

Çığlık VI olaylardan kısa bir süre sonra geçiyor Çığlık 5ve nasıl olduğunu takip eder [the characters] Woodsboro’daki katliamla başa çıkmak [in Scream 5]. Onları New York’a kadar takip eder ve ardından Ghostface resme girer ve her şey rayından çıkar.


İyi Şeytan Filmleri

Son teslim tarihi ayrıca aktör David Dastmalchian’ın “hayatın her kesiminden karmaşık karakterler hakkındaki hikayelere” odaklanma sözü veren tür tabanlı bir yapım şirketi olan Good Fiend Films’i kurduğunu bildirdi. Bu korkunç dünyada yalnız.”


Joker: Folie a Deux

Lady Gaga, artık çekim yaptığını açıkladı Joker: Folie a Deux son zamanlarda instagram İleti.

“Hold My Hand” şarkımı bu yıl Oscar’a aday gösterdiği için Akademi’ye çok teşekkür ederim! Top Gun: Maverick filmi için bu şarkıyı yazmak, asla unutmayacağım derin ve güçlü bir deneyimdi. Müziğin ve sinemanın büyüsü için çok minnettarım. Seni seviyorum ortak yazarım @bloodpop Şu anda çekim için setteyim küçük canavarlara büyük sevgiler!


Sığınak

Neil Marshall’ın son filmi için de son bir fragmanımız var. Sığınakbugün Shudder’da izlenebilir.

The Lair – Resmi Fragman [HD] | Bir Shudder’a Özel


Doktor Kim

Ile konuşmak GQ, Gelen showrunner Russell T. Davies, dizinin tekrar birden fazla yan ürünü kapsayacak şekilde genişlemeye hazır olduğunu söylüyor.

Ben de düşündüm ki -o sırada onu yürüten insanlara karşı herhangi bir eleştiri olmaksızın, çünkü onlar onu BBC’nin önlemleri dahilinde yürütüyorlardı- bir sonraki aşamanın zamanı gelmişti. Doktor Kim. Akış platformlarının hazır olduğunu düşündüm, yan ürünler hazır; Ben oradayken yan ürünlere hep inandım. yaptım meşale yan ürün olarak, Sarah Jane Maceraları yan ürün olarak.

Ayrıldığımda bu yan ürünler reddedildi ve nedenini anlayabiliyorum. Ve paranın kıtlaştığı 2008’den sonra ayrıldım. Paranın başka şeylere harcanması kamu hizmeti yayıncısı için yeterince adil bence.


Burayı imzalayın

Çeşitlilik Amazon ve Phoebe Waller-Bridge’in Claudia Lux’ın romanından uyarlanacak bir dizi yapmak üzere anlaştığı bildirildi. Burayı imzalayın. Dizi, “beşinci kattaki anlaşmalar bölümünde oldukça iyi bir işi olan” Peyote Trip adlı “Cehennemde çalışan bir adamı” konu alacak. Elbette, kalemlerin hiçbiri çalışmıyor, kahve makinesi bir asırdır bozuk ve sunulan tek içecek Jägermeister, ama yine de Cehennem ve bin yıl bekledikten sonra hayatını değiştirebilecek bir planla geliyor. (ve ölüm) sonsuza dek.”


Orville

ABC Entertainment, Hulu ve Disney Branded Television Streaming Originals Başkanı Craig Erwich’e göre, şu anda dördüncü sezonda bir hareket yok Orville.

Şu anda paylaşacak bir şeyimiz yok. Bu harika bir şov ve hayranların hayatlarına geri dönmeyi sevdiklerini biliyorum. ve Seth [MacFarlane] kamera önünde ve arkasında elinden geldiğince benzersiz bir şekilde harika bir iş çıkardı. Ama şu anda paylaşacak bir şeyimiz yok.

[[televizyon hattı]


Okçu

Ancak, Chris Parnell kısa süre önce onayladı Ekranrant o şimdi 14’ünü kaydediyor mevsimi Okçu.

Sanırım 13. sezonda Mallory ve ne yazık ki Jessica olmadan meydana gelen büyük değişim hakkında oldukça iyi bir fikir edindiniz. Ama evet, sanırım daha çok casusluk yapacağız ama 14. sezonu kaydetmeye yeni başladık, bu yüzden başka neler olacağını göreceğiz.


Sarı ceketler

Son olarak Showtime, dizinin ikinci sezonu için bir “vızıltı” teaser’ı yayınladı. Sarı ceketler Mart ayında prömiyeri.

Yellowjackets 2. Sezon Resmi Tanıtım Fragmanı | GÖSTERİ ZAMANI


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.

genel-7