Destiny 2’nin bir sonraki Kayıp Festivali dokuz ay daha gelmeyecek olsa da, ürkütücü düşünmeye başlamanın zamanı geldi, çünkü 2023’ün Kayıp Zırh Festivali için oylama şimdi açık. Bu yıl Bungie, her ikisi de böcek temalı iki seçenek sunuyor – biri örümcek benzeri bir araknofobinin kabusu, diğeri ise parlayan altın böceklerden ilham alıyor.

Altyazı Sağlanmadı

Geçen yılki inanılmaz derecede yakın sonuçtan sonra oylamanın işleyişi biraz değişti, Bungie oyların açıkça sınıflar arasında bölündüğüne işaret ediyor. Böylece bu yıl her sınıf, Cadılar Bayramı’nda hangi zırh setini giymek istediklerine bireysel olarak karar verebilecek.

Bu, Titanların sonunda örümcek zırhına sahip olabileceği, Avcıların ise böcek seçeneğini kullanabileceği ve genel tüyler ürpertici-sürüngen temasının her iki seçeneği de birbiriyle uyumlu tuttuğu anlamına gelir.

Bungie hesaplarında e-postalara kaydolan oyuncular, birincil sınıfları için oy kullanmaları için otomatik olarak bir e-posta alacak. Oyuncuların ikincil sınıfları için oy kullanmaları veya birincil sınıfları için e-posta almayanlar için ayrı bir oylama bağlantısı da sunulacak. Oylamayla ilgili daha fazla güncelleme için Destiny 2’nin sosyal hesaplarını takip edin.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1