Dead Space, 2023 versiyonunda göründüğünden daha iyi görünmemişti ve kredilere basarsanız ve kendinizi daha fazlasını görmek isterken bulursanız, çeşitli bonuslar ve özel kilit açma özellikleriyle birlikte gelen New Game Plus ile her şeyi yeniden yapabilirsiniz. . New Game Plus’ta hikayeyi bitirmek size ilgili bir Başarı / Kupa bile kazandıracak ve ayrıca sorununuz için gizli bir sonun kilidini açabileceksiniz. İşte mod hakkında bilmeniz gerekenler.

Dead Space remake bölümlerinin sonuncusunu bitirdiğinizde, oyunu New Game Plus modunda tekrar oynama fırsatına sahip olacaksınız. Bu mod yalnızca önceden kazandığınız tüm silahları, yükseltmeleri, kıyafetleri ve kredileri taşımanıza izin vermekle kalmaz, aynı zamanda USG Ishimura’da bir kez daha denemeniz için sizi ikna edecek bir sürü başka ödül de verir. Önceki kilitlerinizi oyundaki herhangi bir mağaza kioskundan alabilirsiniz. Bununla birlikte, kinesis ve stasis’in kilidinin hikayenin bir parçası olarak açıldığını unutmayın, bu nedenle New Game Plus’ta bile aynı noktalarda yeniden kazanılmaları gerekecek.

Şimdi oynuyor: Eksiksiz DEAD SPACE Zaman Çizelgesi Açıklandı!

New Game Plus modunu başlatmadan önce kilidini açacağınız şeyler:

  • 50.000 kredi
  • 10 Güç Düğümü
  • Yeni metin günlükleri
  • Advanced Soldier RIG (Seviye 6 kıyafeti)

Yükseltilecek çok fazla silah olduğu için hepsini tek bir oyunda yükseltemezsiniz, bu nedenle önceki tüm yükseltmelerin kilidi açıkken New Game Plus’a başlamak büyük bir destektir, çünkü diğer silahları geliştirmeye çalışmanıza olanak tanır.

Bunu deşifre edebilirsen, gizli sonun izini süreceksin.

Dead Space’in gizli sonu

Dead Space remake’deki gizli son, yalnızca New Game Plus modunda oynayarak ve 12 Master Fragment bularak bulunabilir. Hâlâ aktif olarak bunları arıyoruz – yukarıda görüldüğü gibi bazı gerçekten şifreli metin günlükleriyle sarmalanmış görünüyorlar – yine de burada biten sırrı bozmayacağız. Seyahatlerinizde Necromorph’ların yeni “Phantom Variant” versiyonlarını da arayın. *Yudum*

Devasa yeniden yapım hakkında daha fazla bilgi için Dead Space incelememizi okuyun.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1