2020 tarzı özelliklere ve görünüme sahip hayal kırıklığı yaratan orta sınıf telefonu biliyorsunuz. TCL, Metro by T-Mobile ile işbirliği içinde mi tanıtıldı? İster inanın ister inanmayın, aynı cep telefonu üreticisinin (hala) adında bir cihazı var. Aslında üç yıl önce ortaya çıkan TCL 10 Pro… yeni TCL ION X’e kıyasla çok daha şık bir tasarım ve çok daha iyi bir özellik listesiyle.

Acele ederseniz, 128 GB dahili depolama alanına sahip kıvrımlı 10 Pro’yu, 32 GB ION X varyantına şaşırtıcı derecede benzer bir fiyata bile alabilirsiniz. Tek “sorun”, kesinlikle göz alıcı eskiyi herhangi bir ABD taşıyıcısından satın alamamanızdır, ancak bu, belirli bir operatörle sınırlandırılmak istemeyen kişiler tarafından başka bir güçlü nokta olarak kabul edilebilir.

Best Buy’da tek bir Ember Grey rengiyle sunulan kilidi açılmış TCL 10 Pro modeli, doğal olarak T-Mobile, AT&T, ve Verizon, şu anda herhangi bir koşul olmaksızın her zamankinden daha düşük bir 185,99 ABD doları alıyor.

Büyük ve inanılmaz derecede yüksek kaliteli 6,47 inç AMOLED ekranın her yerinde yumuşak kıvrımlara sahip, inkar edilemeyecek kadar şık (belki de çok pratik olmasa da) bir tasarıma ek olarak, bu artık ultra uygun fiyatlı akıllı telefon aynı zamanda en az dört adet arkaya bakan kameraya sahiptir. hızlı şarj desteği, 24 MP selfie atıcı ve hatta zaten cömert olan 128 gigabaytlık yerel dijital depolama odasını kolayca genişletmenize yardımcı olan bir microSD kart yuvası ile donatılmış ağır bir 4.500 mAh pil.
Bunlar, 300 $’ın üzerinde bir cihazın sunmasını bekleyeceğiniz türden özelliklerdir ve elbette, başlangıçta TCL 10 Pro için durum buydu. Best Buy, bu kötü çocuğun “normal” fiyatını 370 $ olarak listeliyor, ancak perakendeci ve ezeli rakibimizden oldukça eminiz. Walmart başlangıçta ücretlendirildi 2020’de 450 dolara kadar.

Her iki durumda da, bu, 2023’te Android 11 ile yaşayabilen… nakit sıkıntısı çeken kıvrımlı ekran hayranları için gerçekten kaçırılmayacak bir “temizlik” anlaşması. İşletim sistemi güncellemesi, ticari çıkışından bu yana alındı ​​ve ikinci bir promosyonun gerçekleşmesi için çok düşük bir şans… hiç.telefon-1