Şubat ayında sabırsızlıkla bekleyecek çok şey var, ancak birinci şahıs nişancı oyunlarının, Mick Gordon müziklerinin ve aksiyonun hayranıysanız Atomic Heart sizin için ayın en önemli oyunu olabilir. 21 Şubat’ta, bu Fanatik ön sipariş fırsatıyla Atomic Heart’ta %18 indirim kazanabilir ve fiyatı sadece 49 dolar.

Alternatif tarih Rusya’sında geçen Sovyet imparatorluğu, ulusun her ihtiyacını karşılayan sadık bir robot ordusu sayesinde iktidara geldi. Ya da eskiden böyleydi, ta ki bir robot ayaklanması Rus halkını nesli tükenmekte olan türler listesinin başına koyana kadar. Mutant yaratıkları, korkunç makineleri ve süper güçlü robotları serbest bırakan gizli deneylerle, düşmüş bir ütopyayı keşfetmek ve günü kurtarmak size kalmış.

Hayatta kalmak için hızlı bir tetik parmağından daha fazlasına ihtiyacınız olacak, çünkü kaynakları toplamanız, becerilerinizi yükseltmeniz ve makineleri çevrimdışı duruma getirmek istiyorsanız ortamınızı kendi avantajınıza kullanmanız gerekecek. Olasılıkları dengelemenize yardımcı olmak için deneysel güç eldiveniniz ve son teknoloji cephaneliğiniz tarafından verilen dövüş yeteneklerine erişebileceksiniz. Atomic Heart’ın bir Mick Gordon film müziği olduğunu tekrar belirtmekte fayda var, bu nedenle etrafınızdaki robotları Sovyet hurdasına indirirken biraz heavy metal bekleyin.

Atomic Heart, hem konsolda hem de PC’de Xbox Game Pass aracılığıyla da mevcut olacak, bu nedenle aboneliğinizi yenilemeniz gerekirse şu anda çok şey var. İki aylık Xbox Game Pass Ultimate’ı 30 dolardan sadece 9 dolara alabilirsiniz. Bu çok büyük bir tasarruf ve aynı zamanda bir EA Play üyeliğine, Xbox Live Gold üyeliğine erişim ve Xbox Cloud Gaming ile uzaktan oyun oynama yeteneği sağlayacak. Mevcut üyeliklerle üst üste konulamasa da, bu fırsatı üyeliğinizin süresi dolduğunda yenilemek için kullanabilirsiniz.

Açıklama: GameSpot ve Fanatical, Fandom’a aittir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1