Samsung’un bir sonraki Unpacked etkinliği, 1 Şubat’ta saat 10:00 PST/13:00 EST’de başlayacak olan şenliklerle daha da yaklaşıyor. Galaxy S23 serisi ön siparişleri aynı anda Samsung tarafından kabul edilmeye başlanacak ve telefonlar 17 Şubat’ta piyasaya sürülecek. İtalya’nın Milano kentinde, Samsung Bölgesi olarak bilinen bir binaşirket yeni telefonlarda, Space Zoom’da ve Gece Modunda kamera dizisini tanıtan harika görünümlü bir 3D projeksiyon hazırladı.
Her üç telefon da hız aşırtmalı Qualcomm Snapdragon 8 Gen2 yonga setinden güç alacak. Yüksek performanslı X-3 CPU çekirdeği, yonga setinin normal varyantında aynı çekirdek için 3,2 GHz saat hızının aksine 3,32 GHz hızında çalışacak. Söylentilere konu olan, çürütülen, tekrar söylentilere konu olan ve sonra neredeyse tamamı onaylanan belirli bir özelliği seçmek zorunda kalsaydınız, bu Galaxy S23 Ultra’nın birincil kamerası için 200 MP görüntü sensörü olurdu. Kullanılan sensör, ISOCELL HP2, yakın zamanda Samsung tarafından tanıtıldı.
Galaxy S23 ve Galaxy S23+, 30x dijital Space Zoom içeren aynı kamera kurulumuna sahip olacak. bu Galaxy S23 Ultra, 100x dijital Space Zoom özelliğine sahip olacak ve Samsung, teaser’larında bir ay görüntüsü göstererek bunu tanıtmaya devam ediyor.

3 mm kulaklık jakı için dua ediyorsanız, dualarınızın kabul edilmediğini söyleyebiliriz. Galaxy S23 Ultra’nın ikonik Galaxy Note’tan tasarım ipuçları almaya devam edeceğini umuyorsanız, bu doğru. Köşeli köşeler, kutuya dahil olan S Pen ve dijital kalem için cihaz üzerindeki silo, Galaxy Note’un o zamanlar “phablet” dünyası olarak adlandırılan dünyaya hükmettiği günlerin anılarını geri getirmelidir.

Galaxy S23 serisi ön siparişinizi hemen ayırtın!

tarafından yayınlanan videoya bir göz atın. Bu hikayeye yerleştirdiğimiz Samsung. Dilerseniz buna hayran kalabilir ve ardından 1 Şubat’ta gerçekleşecek olan yılın en çok beklenen yeni telefon tanıtımlarından birine hazırlanabilirsiniz. Unpacked olayını olduğu gibi görüntülemek istiyorsanız, deneyebilirsiniz. Samsung’un YouTube kanalı, Samsung Haber Odasıya da şirketin web sitesi.

3D projeksiyona gelince, gerçek şu ki, Samsung’un tüketicileri Unpacked etkinliğine heyecanlandırmak için böyle bir promosyona ihtiyacı yok. Yine de videoyu bir defadan fazla izlemek isteyeceksiniz.telefon-1