iPhone 13 ve iPhone 13 ürün serileri (Pro ve Pro Max dahil) için iPiX kılıfı Indiegogo’da başarıyla finanse edildi.

Düştüğünde telefonu hasardan koruyan silikon tamponlara sahiptir. Özellikleri, hem normal çekimler hem de özçekimler için ışık yoğunluğunu ayarlamanıza izin veren ön ve arka LED şeritleri içerir.Ayrıca, kullanıcıların telefonun mevcut üç lensini dört renkli filtreden biriyle, polarizasyon filtresiyle veya nötr yoğunluk filtresiyle kaplamasına olanak tanıyan isteğe bağlı bir açılır modül de vardır.

iPiX ayrıca ışığa güç sağlayan kablosuz şarj özelliğine sahip bir pil içerir. Telefonun pil ömrünü %60 artırmak için kullanılabilir.

Pil, USB Hub, Mıknatıslar, Filtreler ve Işıklar içeren Incredible iPiX iPhone Kılıfı tanıtıldı

Kasanın yan taraflarındaki mıknatıslar, kasayı demir yüzeylere, tabelalara veya direklere takmanıza olanak tanır. Kullanıcılar cihazı basitçe bir tripoda koymayı tercih ederse dişli bir delik vardır.

En son iPiX özelliği, iPhone’unuzu veri aktarımı için bir PC’ye, kameralara ve diğer cihazlara bağlamanıza olanak tanıyan USB-A, HDTV, SD, MicroSD ve USB-C konektörleri ile birlikte gelen bir USB hub’ıdır. Çekimlerinizi izlemek için bir TV veya projektör de kullanabilirsiniz.

Pil, USB Hub, Mıknatıslar, Filtreler ve Işıklar içeren Incredible iPiX iPhone Kılıfı tanıtıldı

Geliştiricilere göre iPiX, 150 gram ağırlığında ve arka ışığı gövde üzerindeki fiziksel bir düğme ile kontrol edildiğinden, onu kullanmak için herhangi bir uygulamaya ihtiyaç duyulmuyor.

Toplu finansman aşamasında yeni kalemlerin fiyatı 150 dolar, satışlar nisan ayında başlayacak.genel-22