OnePlus Buds Pro 2, 7 Şubat’ta OnePlus 11 5G ve OnePlus 11R 5G ile birlikte Hindistan’da piyasaya sürülecek. Bu gerçek kablosuz stereo (TWS) kulaklıklar, Shenzhen şirketi tarafından Çin’de çoktan piyasaya sürüldü. OnePlus, Hindistan fiyatlandırmasını ve OnePlus Buds Pro 2 ile ilgili diğer ayrıntıları henüz araştırmadı. Ancak, güvenilir bir ihbarcı, yakında çıkacak olan bu TWS kulaklıkların bazı temel özelliklerini ortaya çıkardı. Üç çevresel gürültü önleyici (ENC) gürültü azaltıcı mikrofonla donatıldıkları söyleniyor.

yakın tarihli bir göre cıvıldamak Tipster Mukul Sharma (Twitter: @stufflistings) tarafından hazırlanan OnePlus Buds Pro 2, üç ENC gürültü azaltıcı mikrofona sahip olacak. Ayrıca Aktif Gürültü Engelleme (ANC) desteği ile geldikleri söyleniyor. Yaklaşan bu TWS kulaklıkların 11 mm dinamik sürücüler taşıması bekleniyor. Tipster, bu OnePlus kulaklıkların Arbor Green ve Black renklerinde geleceğini iddia ediyor.

Pil ömrüne gelecek olursak, OnePlus Buds Pro 2, şarj kutusuyla birlikte 39 saate kadar çalma süresi sunabiliyordu. Bu TWS kulaklıkların Bluetooth 5.3 kablosuz bağlantı sunması bekleniyor. OnePlus, yakında çıkacak olan bu kulaklıkların Google’ın Android 13 için Spatial Audio teknolojisi desteğiyle geleceğini onayladı.

OnePlus Buds Pro 2’nin Hindistan fiyatlandırması hala gizli. Hatırlamak gerekirse, bu ayın başlarında Çin’de 899 CNY (kabaca 11.000 Rs) fiyatla piyasaya sürüldüler. Qi kablosuz şarj desteği ile birlikte gelirler. Ayrıca bu TWS kulaklıklar, IP55 dereceli toza ve suya dayanıklılık sunacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca LHDC, AAC, SBC ve LC3 ses kodekleri için destek sunarlar.

OnePlus Buds Pro 2, kullanıcılara çeşitli EQ ayarları arasında seçim yapma seçeneği sunar — Varsayılan, Kalın, Serenat ve Bas. Bu EQ seçenekleri Dynaudio tarafından birlikte ayarlanmıştır. OnePlus, 7 Şubat’ta Cloud 11 lansman etkinliğine ev sahipliği yaptığında tüm fiyatlandırma ve teknik özellik ayrıntılarını almayı bekleyebiliriz.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.

genel-8