Ne bilmek istiyorsun

  • Minecraft Legends, Mojang Studios ve Blackbird Interactive tarafından yakında çıkacak bir aksiyon-strateji oyunudur.
  • İlk Xbox Developer_Direct gösterisi sırasında Minecraft Legends ekibi, PvP odaklı yeni bir sunum ortaya koydu.
  • Minecraft Legends’ın PvP modu, platformlar arası çevrimiçi eşleştirme ve prosedürel olarak oluşturulmuş haritalar içerecek.
  • Minecraft Legends’ın 18 Nisan 2023’te piyasaya sürüleceği de onaylandı ve artık oyuncular için ön siparişler mevcut.

Minecraft Legends, Microsoft’un 2023’teki en büyük birinci taraf sürümlerinden biridir ve genişleyen Minecraft evrenine heyecan verici bir katkı gibi görünüyor. Mojang Studios ve Blackbird Interactive arasındaki bir ortaklıktan doğan Minecraft Legends, Çarşamba günkü Xbox Developer_Direct şovunda yeni bir PvP odaklı, fragman ve resmi bir çıkış tarihi ile büyük bir görünüm kazandı.

Xbox Developer_Direct sırasında gösterilen altı dakikalık fragman, Minecraft Legends’ın benzersiz aksiyon stratejisi oynanışını hayata geçirmek için çalışan geliştiricilerden bazılarını içeriyor ve oyuncuların rekabetçi çok oyunculu PvP’sinden neler bekleyebileceklerine dair bir ton yeni bilgi ve görüntü paylaşıyor. Minecraft Legends, Minecraft evreni için iki ilke sahiptir – çevrimiçi işbirliğine sahip geniş, açık dünya tek oyunculu kampanya ve platformlar arası, çevrimiçi çöpçatanlık içeren esrarengiz bir oyuncuya karşı oyuncu modu. Şimdi, ikincisi biraz daha az gizemli.genel-20