Microsoft, düzenli olarak yaptığı gibi, yakın gelecekte Xbox Game Pass’ten daha fazla oyunu kaldırıyor. GameSpot tarafından görülen Xbox Game Pass uygulamasında açılan bir bildirime göre en az dört oyun 31 Ocak’ta programdan ayrılıyor. [Update: Microsoft has now confirmed the list of Game Pass removals]

31 Ocak’ta çıkacak dört oyun arasında Telling Lies, Donut County, Worms WMD ve Taiko no Tatsujin: The Drum Master yer alıyor. Bu haberin Xbox Game Pass uygulaması üzerinden ortaya çıkmasının ardından Microsoft, bir blog yazısı yayınlayarak bu dört oyunun kaldırıldığını doğruladı.

Her zaman olduğu gibi, Game Pass aboneleri oyunları doğrudan satın aldıklarında %20 tasarruf edebilirler; bu, hayranların kaldırma tarihinden sonra oynamaya devam etmek istemesi durumunda bir umut ışığı olur.

Bu, Game Pass için Ocak ayındaki ikinci kaldırma dalgasıdır. 15 Ocak’ta kütüphaneden We Happy Few, The Anacrusis, Windjammers 2, Pupperazzi, Kimse Dünyayı Kurtarmıyor ve Danganronpa: Trigger Happy Havoc dahil olmak üzere altı kitap çıkarıldı.

Ocak ayının geri kalanında Game Pass’e gelecek oyunlar arasında Hi-Fi Rush, GoldenEye 007, Roboquest, Age of Empires II: Definitive Edition, Inkulinati ve JoJo’s Bizarre Adventure All-Star Battle R yer alıyor.

31 Ocak’ta Çıkacak Xbox Game Pass Başlıkları

31 Ocak:

  • Yalan Söylemek — konsol, PC, bulut
  • Donut County — konsol, bilgisayar, bulut
  • Solucanlar KİS
  • Taiko no Tatsujin: Davul Ustası

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1