Star Trek: Picard'ın Son Sezonu Her TNG Kahramanı İçin İyi Bitmeyecek başlıklı makale için resim

resim: en önemli

Aqua Genç Açlık Gücü 12. sezon için geri dönecek. Roxanne Benjamin hala onun üzerinde çalışıyor. kuyruklu yıldızın gecesi yeniden yap. Bir tane daha al göz atmak Flaşson sezonu. Artı, Gotham Şövalyeleri döküm ve yeni bir bakış Shazam: Tanrıların Öfkesi. Spoiler, uzak durun!

Star Trek: Picard'ın Son Sezonu Her TNG Kahramanı İçin İyi Bitmeyecek başlıklı makale için resim

Seans

Son teslim tarihi Vivian Kerr’in yönetmenliğe eklendiğini bildirdi Seans, 1890’ların California’sında geçen karmaşık, doğaüstü bir ilişki draması. Oyuncular: Scottie Thompson, Jilon VanOver, Connor Paolo, ve Kerr kendisi, hikaye “ilk kocası (VanOver) ile bir ilişki kurmayı düşünen ve ikinci karısı (Kerr) ölü çocuğunun musallat olduğunu iddia eden bir kadın romancıyı (Thompson)” anlatıyor.


Blok 2’ye Saldır

Son zamanlarda bir görünüm sırasında KingcastJoe Cornish, devam filmi için “çok ayrıntılı bir muameleye” sahip olduğunu açıkladı. Bloğa Saldır damarında Uzaylılar ve Terminatör 2.

Çok detaylı bir ele alışımız ve bizi çok ama çok heyecanlandıran bir hikayemiz var ve ‘biz’ dediğimde beni ve John Boyega’yı kastediyorum. [I’m co-producing the film with] ve çok yakından danışıyoruz – ve doğru anladığımızdan emin olmak için tüm araştırmayı yapıyoruz. hakkında düşünüyoruz Yabancı ve Uzaylılar ve Terminatör ve Terminatör 2ve insanların ne için yaptıklarının bizim versiyonumuzu yapmak için bir şans vermek istiyoruz [those movies].

[[Fangorya]


kuyruklu yıldızın gecesi

ile yakın zamanda yapılan bir röportaj sırasında /Filmyönetmen Roxanne Benjamin onun yeniden çevrimini onayladı 1984’ler vadi kızlarına karşı zombiler, kült favori film kuyruklu yıldızın gecesi hala geliştirme aşamasındadır, ancak başlangıçta planlandığı gibi “gerçekten aynı yinelemede değil”.

Bu ilginç bir tanesi. Hâlâ yaşıyor, sadece gerçekten aynı yinelemede değil, ama yine de tekmeliyor. Pek çok farklı şey yaşadı – her şey her şeyle birleşiyor. Şu anda bizim sektörümüzde yılan kendini yiyor. Bu yüzden, süreç boyunca pek çok farklı elden geçtiğini düşünüyorum, ama hala orada.


Shazam! Tanrıların Öfkesi

Warner Bros. yeni bir tane yayınladı. Tanrıların Öfkesi önünde bir afiş tanıtım videosu, bugün daha sonra geliyor.


Kokain Ayı

için yeni bir TV reklamı Kokain Ayı bu yılki filme bir göz atıyor akoğuşkolay.


Ormandan Geldi

bir grup danışmanOrs, karavanda yaz kampının son gecesinde yanlışlıkla eski bir kötülüğü serbest bırakır. Ormandan GeldiCara Buono, William Sadler, Clare Foley, Spencer List, Michael Park’ın oynadığı, ve Tyler Elliot Burke.

Ormandan Geldi | Resmi Fragman HD | Anabilgisayar Resimleri


İki iki

Yakın zamanda kovulan bir büro memuru, karavanda alternatif gerçeklikleri tezahür ettirme yeteneğine sahip bir kadınla tanışır. İki iki3 Şubat VOD’da mevcut.

TwoTwo – Resmi Fragman HD (2023) | Bilim Kurgu Gerilim Filmi


Aqua Genç Açlık Gücü

Adult Swim yeniden canlanmaya karar verdi Aqua Genç Açlık Gücü beş bölümlük on ikinci sezon için.

[[televizyon hattı]


Gotham Şövalyeleri

Göre KSite TVEthan Embry ve Sunny Mabrey kadrosuna katıldı. Gotham Şövalyeleri Stephanie Brown’ın ebeveynleri — Arthur “Cluemaster” Brown ve Crystal Brown olarak. Embry’den Arthur, “her zaman odadaki en zeki kişi” olan “Jeopardy benzeri bir oyun şovunun titiz ve eksantrik sunucusu” olarak tanımlanıyor.ve o bunu biliyor. Görünüşte, çekici ve mükemmel bir şekilde şekillendirilmiş, zekasıyla eşleşmeye yaklaşan tek kişi olan kızından yüksek beklentileri var. Ancak Arthur, birkaç kuralı çiğnemek anlamına gelse bile, ailesinin özel yaşamının kamuya mal olmasını engellemek için son derece dikkatli davrandığından, yüzeyin altında karanlık bir taraf pusuda bekliyor.” Mabrey’s Crystal, “doğal, kameraya hazır bir karizma yayan” “yerel bir ünlünün zarif ve göz alıcı karısı” olarak tanımlanıyor. Bununla birlikte, ona en yakın olanlar için, Crystal bir dakika güneş ışığı gibi ısınırken, hemen sonra acımasızca buz gibi soğuyor çünkü tüm ailesinin hayatını mahvedebilecek gizli bir bağımlılıkla mücadele ediyor.”


Uzay Yolu: Picard

ile yakın zamanda yapılan bir röportaj sırasında SFX Dergisi (üzerinden OyunlarRadar), showrummer Terry Metalas “hepsi değil” dedi Bir sonraki nesil mürettebat “güvenli bir şekilde dışarı çıkacak” Picardson sezonu.

Kesinlikle harika zaman geçirdiler ve kesinlikle hepsi bunu tekrar yapmayı çok isterdi. Bence bu karakterleri bir tür Sonraki, Yeni Nesil hikayesinde yeniden görmenin yolları var. Tüm bu karakterler değil—Hepsinin mutlaka üçüncü sezondan güvenli bir şekilde çıktığını söylemeyeceğim. Ama bilim kurguda her zaman insanları yeniden görmenin yolları olduğunu söyleyeceğim. Tabii ki, kim bunu sonsuza kadar yapmak istemez ki?

Bu sezon, meşalenin bir sonraki nesle geçmesidir. Bu yüzden daha fazlasını görmek isteyip istemediklerine karar vermek gerçekten hayranlara kalmış olacak. Star Trek her zaman hayranlara bağlı olmuştur. Hayranlar orijinal dizi karakterlerini uzun metrajlı filmlere ve kongrelere geri getirdi ve yaşattı, burada da aynısı olmak zorunda. Öyleyse göreceğiz.


Flaş

Son olarak, TV Line’ın dokuzuncu ve son sezonundan birkaç yeni fotoğrafı var. Flaş. Göz atmak için tıklayın.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7