DC Comics hayranları için hitler en kötü şekillerde gelmeye devam ediyor. DCEU öldü ve DCU geliyor… bir şekilde; Dürüst olmak gerekirse, henüz hangi formun olduğunu bilmiyoruz, ancak yakında duyurulacak. Arrowverse yakında gün batımına doğru ilerliyor. Flaş önümüzdeki sezon ile sona eriyor Süpermen ve Lois muhtemelen çok geride değildir. Tek belirsiz özelliklerden bazıları, HBO Max’teki Doom Patrol ve Titans’ınkilerdi. Ancak Hollywood Reporter ortaya koyuyor, gelecekleri artık mühürlendi.

Bunu söylüyoruz çünkü her iki dizinin de mevcut dördüncü sezonlarıyla sona ereceği onaylandı. Her ikisi de dördüncü koşularının ilk yarısını 2022’nin sonundan önce yayınladı ve arka yarılar çok yakında gelecek. HBO Max’e göre bunlar son bölümler olacak:

“Bunlar sezonun son sezonları olacakken, titanlar ve Kıyamet DevriyesiBir HBO Max sözcüsü yaptığı açıklamada, bu dizilerle gurur duyuyoruz ve hayranların doruk noktasına ulaşan sonlarını görmeleri için heyecanlıyız” dedi. “Böylesine heyecan verici, aksiyon dolu, samimi bir dizi yaptıkları için Berlanti Productions ve Warner Bros. Television’a minnettarız. teşekkür ederiz titanlar showrunner Greg Walker, yönetici yapımcılar Greg Berlanti, Akiva Goldsman, Sarah Schechter, Geoff Johns, Richard Hatem ve Weed Road Pictures ekibi. İçin Kıyamet Devriyesi, showrunner Jeremy Carver ve yönetici yapımcılar Greg Berlanti, Sarah Schechter, Geoff Johns, Chris Dingess ve Tamara Becher-Wilkinson’ı kutluyoruz. Hayranları dört mevsim boyunca aşık oldu. titanlar ve Kıyamet Devriyesidenemelerine ve sıkıntılarına ve dünyayı tekrar tekrar kurtaran efsanevi savaşlarına yatırım yapıyor.

Geride bıraktıkları mirasa gelince, Kıyamet Devriyesi bayağılığı, neşesi ve evet çılgınlığıyla seyircilerin gözlerini kamaştıran “yapabilecek tuhaf küçük şov”du. titanlar biraz daha karışık bir çantaydı. Gösterinin tonu ve hissi en başından beri tutarsızdı ve zaman geçtikçe bazıları için düzelmedi.

Yine de, her iki şovu da kaçıracak birçok kişi olacak ve bu, hayranların “yeni DCU”nun canlı aksiyon için ne halt olacağını merak etmesine neden oluyor.oyun-4