Zindanlar &  Dragons Sessizce Yeni Bir Antoloji Duyurdu

Bugün Zindanlar ve EjderhalarWizards of the Coast’un bir yan kuruluşu olan , üç aylık yayın programında bir sonraki kitabı duyurdu: soygun temalı bir kitap. macera antolojisi başlıklı Altın Kasadan Gelen Anahtarlar. kitap girmiş yıllardır üretimve çıkış tarihi ne yazık ki tartışmaya yakın çevreleyen D&Dgüncellendi Açık Oyun Lisansı, şirketin olması şaşırtıcı değil ilerlemek yayın ile.

Kitap, hırsızlık, hırsızlık ve genel eşya kurtarmaya odaklanan 13 macera içerecek. 11. seviyeye kadar olan karakterler için tasarlanmış maceralar olacak ve bunlar sırayla veya tek atış olarak oynanabilecek. Bu, yakın zamanda yayınlanan bir dizi antoloji macerasını takip ediyor. Zindanlar ve Ejderhalariçermek Şamdan Gizemleri ve geçen yılın Radiant Citadel’de Yolculuklar. Herkes için haritalar ve işaretçiler içerecek

Bu kitapta, gizli Altın Kasa, büyük veya küçük herhangi bir soygun için ekipleri bir araya getirme konusunda uzmanlaşmış ultra gizli bir hırsızlar loncasıdır. Oyun, dünya agnostiği olacak ve herhangi bir yerde olabilecek şekilde ayarlanmıştır. D&D ayar veya ev yapımı dünya. Maceracılar, format içinde “oyuncu seçimini vurgulayacak” ve başarılı olmak için birçok yol sunacak.

Açık Oyun Lisansının kaderinin hala havada olduğu ve geçen Perşembe günü OGL 1.2’yi topluluk geri bildirimi için sunduğundan beri Wizards of the Coast’tan başka bir iletişim olmadığı düşünüldüğünde, bu tür bir kitabın zamanlaması oldukça korkunç. Ne olursa olsun, makine çalkalanmalıdır.

Altın Kasadan Gelen Anahtarlar 21 Şubat’ta yayınlanacak; şu anda ön sipariş için hazır.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7