Kovboy şapkası ve fırın eldiveni takan robot adam, tutuklanmış gibi ellerini kaldırıyor.

Fotoğraf: Dan McFadden/HBO

HBO Max’in mükemmel dizisinin dördüncü ve son sezonları Kıyamet Devriyesi ve tartışmasız pek de mükemmel değil titanlar Diziler dördüncü sezonunun ardından sona erecek Hollywood Muhabiri. Ve yakın zamanda olan James Gunn’a göre DC canlı aksiyon evreninin gözetmenive meşhur geçmişi kim siliyorsa, bu o gemiye gelmeden önce alınmış bir karardı. Her iki durumda da, bu bir serseri.

Her şeyden önce, Gunn’ın burada yalan söylemesi için bir sebep göremiyorum. Yeni Warner Bros.Discovery CEO’su David Zaslav’dan beri öldürdü Yarasa kız film birkaç kuruş tasarruf etmek için emindim Kıyamet Devriyesi ve titanlar doğrama bloğu üzerindeydi. Dürüst olmak gerekirse, her iki dizinin de dört sezonunu çekmeyi başarmış olmamızın küçük bir mucize olduğunu düşünüyorum. Dijital çizgi romanları bir sürü canlı aksiyon ve animasyonlu DC eğlencesiyle birleştiren DC Universe uygulamasından başlayarak, titanlar ve Kıyamet Devriyesi sırasıyla 2018 ve 2019’da dizi için oluşturulan orijinal teklifler arasında yer aldı. HBO Max 2020’de piyasaya sürüldüğünde (sadece üç yıl civarında olabilir mi?) tüm DC TV/film içeriği oraya taşındı ve bir şekilde her iki dizi de geçişten sağ çıkmayı başardı.

titanlar isim ve karakter tanımaya dayalı yapmış olabilir, ancak her zaman önceki Teen Titans eğlencesinden çok daha karanlıktı, zor bir satış olması gerekiyordu. gelince Kıyamet Devriyesigösteri Grant Morrison’ın inanılmaz ve inanılmaz derecede gerçeküstü 1989-90 koşusu aynı isimli çizgi romanda. Onu bir kült favori olarak adlandırmak, onun ne kadar niş ve sevilen olduğunun yetersiz bir ifadesidir. Ama bir şekilde, kendi nevrozları ve travmalarıyla savaşmakla çok meşgul oldukları için dünyayı istemeden kurtarmayı başaran uyumsuz süper kahramanların hikayesi, canlı aksiyonda da bir sinire çarptı.

(her zaman hatırlayacağım titanlar 1960’ların TV dizisinden sonra Batman’in yeniden Batusi dansı yapmasına izin veren ilk dizi olduğu için, Dick Grayson’ın ateşli rüyasında olsa bile.)

Bruce Wayne Dansı Adam West’in Batman’ına Övgü | TİTANLAR S02xE07

Hey, en azından her iki dizinin de dördüncü sezonlarını tamamlamasına izin verildi; her ikisi de geçen yıl sadece ilk yarısını yayınladı ve kalan altı bölümün her biri daha sonra gelecek. Ve onları baltalama kararı bir süre önce geldiyse, yazarların şovlara uygun bir final vermek için yeterli zamanları olabilir. son bölümü Kıyamet Devriyesi görünüşe göre “Devriye Bitti” başlıklı, bu yüzden umut ediyoruz…


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7