Super Bowl’u izlemek için büyük ekran bir OLED TV mi arıyorsunuz? Oyun öncesinde büyük bir fiyat indirimi gören bu devasa 77 inç LG B2 OLED’den başka bir yere bakmayın.

Söz konusu anlaşma, 77 inç LG B2 OLED 4K TV, Amazon’da 1.996 Dolar (yeni sekmede açılır). (Best Buy ayrıca 1.999 dolara sahiptir. (yeni sekmede açılır).) 900 $ indirimle, en iyi Super Bowl TV fırsatlarından biridir.

Bu OLED’i NFL’deki en büyük oyuna layık kılan nedir? LG B2 OLED, Tom’s Guide’ın içinde daha az güçlü bir işlemci bulunan piyasadaki en iyi TV olarak seçtiği LG C2 OLED’in en iyi parçalarının birçoğunu paylaşıyor.

LG C2 OLED ve B2 OLED karşılaşmamızdaki farkların tam bir dökümünü alabilirsiniz, ancak ana farklar şunlardır: LG C2 OLED, LG B2 OLED’den biraz daha parlak ve daha canlıdır, ancak ortalama kullanıcılar muhtemelen bunu yapmaz. Farkı fark etmeyin. Her iki TV de kesinlikle inanılmaz göründüğü için bu harika bir şey.

Oyuncular da LG B2 OLED’e bayılacak. İnanılmaz derecede düşük gecikme süresine ve 120 Hz’de 4K oyun için HDMI 2.1’e erişime sahiptir. Bu, Xbox Series X ve PS5’in aynı anda takılı olması için yeterlidir. TV ayrıca Dolby Vision ve Dolby Atmos düz geçişini de destekler, böylece sinema tutkunu ebeveynler de bundan keyif alacaktır.

Hepsinden öte, Best Buy, LG B2 OLED ile birkaç ücretsiz ürün sunuyor. 30 günlük FuboTV aboneliği ve 3 aylık Apple TV+ aboneliği alacaksınız. Bu hizmetlerle ilgileniyorsanız, Best Buy’ın Amazon’a kıyasla TV için talep ettiği ekstra 4 doları telafi edecek ve Severance, Ted Lasso ve Mythic Quest gibi hepsi harika olan şovları izlemenize izin verecektir.

Bu kadar çok ekran gayrimenkulüne ihtiyacınız olup olmadığından emin değil misiniz? Bu hafta yine indirimde olan 55 inçlik modele göz atın. Amazon’da 949 dolar (yeni sekmede açılır). Veya tüm satıcılarda bu haftanın en iyi OLED TV fırsatlarına göz atın.genel-26