Apple’ın 27 inçlik Stüdyo Ekranı macOS bilgisayarları için harika 5K görüntü kalitesi ve mükemmel piksel ölçeklendirme sağlar, ancak birkaç yönden kötü şöhretlidir: web kamerası sınıfının en iyisi değildir, 60Hz yenileme hızı sınırı bir can sıkıcıdır, varsayılan olarak yalnızca eğilebilen bir standla gelir ( VESA montajı ek bir maliyettir) ve normal fiyatı 1.599 $’dır. Ancak, daha makul fiyatlı şu anda Amazon’da, 1.299,99 ABD dolarına mal oluyor. Costco da benzer bir anlaşma sunuyor (üzerinden kaygan fırsatlar). Başını aşmak Apple’ın yenilenmiş çevrimiçi mağazası Studio Display’in diğer varyasyonlarında indirimleri gözetlemek istiyorsanız.

26 Ocak, Apple’ın M2 ve M2 Pro yongalarına sahip güncellenmiş Mac Mini ve MacBook Pro modellerinin çıkış günü olduğu için bu indirim için iyi bir zamanlama.

İncelememizde, sınır baş editör Nilay Patel, yerleşik mikrofonunu ve hoparlörlerinin kalitesini övdü, ancak Studio Display’in değer önermesinin özü olan diğer özellikleri kaydırdı. Web kamerası lansmandan sonra güncellenmiş olmasına rağmen muhtemelen olmasını istediğiniz kadar iyi değildir. Ayrıca, ekranı – ne kadar keskin olursa olsun – bu fiyattaki monitörlerden beklediğimiz HDR, yerel karartma ve değişken yenileme hızı gibi özelliklerden yoksundur. İyi bir monitör, sadece neye bulaştığınızı bilin. Apple’ın yemeğini yiyebilecek Dell ve Samsung’un yakında çıkacak monitörleri konusunda neden özellikle heyecanlandığımızı da okumak isteyebilirsiniz. İncelememizi okuyun.

İD Aşk bu anlaşmayı büyük ölçüde daha uygun fiyatlı bir şeyle takip etmek, ancak bugünün kazançları, yakacak çok miktarda parası olan insanlara yönelik. TCL’nin yerleşik Google TV akış yazılımına sahip 65 inç 6 Serisi 4K QLED TV dır-dir Best Buy’da 699,99 $ karşılığında gümrükleme. Bu düşük fiyat tam olarak yeni değil, ancak CES 2023’te duyduğumuz TCL’nin 2023 teklifleriyle değiştirilmeden önce bu TV’yi almak için zaman azalıyor olabilir.

Panel, 360 yerel kısma bölgesi sayesinde her sahneyi önemli ölçüde daha parlak ve daha doğru aydınlatma sağlayan Mini LED arka aydınlatmaya sahip olduğundan, fiyat için inanılmaz bir anlaşma. Onu destekleyen oyunlarda 120 Hz yenileme hızında 4K’da oyun oynamak için HDMI 2.1 bağlantı noktaları gibi başka etkileyici özelliklere sahiptir ve konsol veya PC performansı düştüğünde ekran yırtılmasını azaltmak için değişken yenileme hızı (VRR) sağlar.

249,99 dolarlık zorlu anlaşma dokuzuncu nesil 10,9 inç iPad dönmedi ama Walmart ve En iyi satın alım bu modelin sadece 20 $ daha fazla satmasına sahip olun – yine de iyi bir anlaşma! Farkında değilseniz, bu 2021 modeli, yenilenmiş (iPad Air benzeri) bir tasarıma ve USB-C şarjına sahip 449 $’lık 10. nesil iPad’in 2022 sonlarında piyasaya sürülmesinden sonra artık en son sürüm değil. Ancak bu, bu eski sürümün genel olarak çok daha kötü olduğu anlamına gelmez. Aslında, aynı miktarda depolama alanı alıyorsunuz ve yalnızca biraz daha yavaş performans (bunun A13 Bionic’ine kıyasla daha yeni sürüm A14 Bionic’e sahiptir), ayrıca bu indirimli sürümde kulaklık takmayı kolaylaştırmak için 3,5 mm’lik bir jak bulunur.genel-2